2 kol. MSMLF i MSLF - harmonogram, zapowiedź.

Wszystkich zawodników oraz kibiców zapraszamy na 2 serię spotkań Magic Sport Młodej Ligi Futsalu i Magic Sport Ligi Futsalu do chrzanowskiej hali sportowej już w najbliższą niedzielę 18 listopada. Tak jak informowaliśmy podczas 2 kolejki będzie prowadzona loteria, w której do wygrania będą jak zawsze ciekawe nagrody. Serdecznie już teraz zachęcamy do zabawy.

2 seria spotkań 18.11.2018 r.
HARMONOGRAM:

MSMLF:
12.00 Kuce Football Club - MKS Trzebinia JS I
12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang
13.40 Promyk Bolęcin Junior - Buła i spóła
14.30 Fablok U-16 - Magic Sport
15.20 Solidex Junior - MKS Trzebinia 2004 II
Pauza: MKS Trzebinia 2004 I

Lider tabeli MKS Trzebinia JS I w pierwszym meczu zmierzy się z Kucami i z pewnością jest faworytem. Kuce na inaugurację przegrały z MKS-em 2004, momentami pokazując jednak wysokie umiejętności indywidualne. Zwycięski w 1 kolejce LKS Gang czeka niewiadoma. MKS Trzebinia JS II pauzował. Wydaje się jednak, że mecz będzie wyrównany. LKS Gang może jednak zagrać bez Alberta Ryski co spowoduje konieczność zmiany w bramce. O 13.40 na parkiet wybiegną dwa zespoły, które przed tygodniem zdecydowanie przegrały. Zmazać plamę po porażce 0-20 będzie starać się Buła i spóła, stąd w zespole planowane są wzmocnienia. Ciekawie zapowiada się pojedynek Fabloku U-16 z Magic Sportem. Większość zawodników w obu drużynach od dłuższego czasu sporo trenuje na hali. Fablok powinien wygrać aby myśleć o miejscu w czołówce, Magic Sport aby już na początku ligi nie stracić szans na mistrzostwo. Na zakończenie starcie drużyn, które nie mają jeszcze punktów. Faworytem wydaje się być Solidex, ale młodzi gracze z Trzebini z pewnością łatwo skóry nie sprzedadzą.
MSLF:
16.30 Bodypak - Domove
17.20 Słodki Stół - Promyk Bolęcin
18.10 Wygiełzów - Solidex
19.00 Krisbud - MKS Trzebinia U-20
19.50 Zagórzanka Zagórze - Megalo
Pauza: Protector

Patrząc na wyniki inauguracyjnej kolejki faworytem pierwszego meczu jest Domove. Bodypak dysponuje jednak szerokim i mocnym fizycznie składem co z pewnością może im w walce z młodym zespołem Domove. Słodki stół zmierzy się z pauzującym w poniedziałek Promykiem Bolęcin. Zobaczymy więc czy Promyk zagra składem "z trawy" czy przygotuje jakieś niespodzianki. O 18.10 młody i ambitny Solidex, który odrobił straty w starciu z Megalo tym razem zmierzy się z Wygiełzowem. Obrońca tytułu męczył się ze Słodkim Stołem i także teraz nie będzie miał zapewne łatwej przeprawy. Trzebińskie starcie zobaczymy o 19.00. Krisbud prowadzony przez Pawła Piskorza powinien poradzić sobie jednak z Trzebinią U-20. Faworytem ostatniego meczu jest Megalo, które będzie chciało odkuć się za porażkę z Solidexem. Ciekawie może być jednak jeśli Zagórzanka powiększy swoją kadrę. W 2 serii gier pauzuje liderujący Protector.