Półfinał MMP U-14 - zapowiedź

Jutro, tj. w środę 6 stycznia w Libiążu odbędzie się kolejna ważna futsalowa impreza. Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu zorganizuje Półfinał Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-14 w futsalu.

W turnieju zagra sześc drużyn, które podczas eliminacji w Wieliczce, Przeworsku i Rudzie Śląskiej zajęły drugie i trzecie miejsce. W półfinale przedzielono je do dwóch grup. Drużyny, które zajmą w nich trzecie miejsce zagrają o piątą pozycję. Pozostałe dwie na krzyż zagrają w półfinale, a jego zwycięzca awansuje do MMP U-14 w Bielsku-Białej. Turniej będzie więc ciekawy i dynamiczny bowiem każde spotkanie może mieć duży ciężar gatunkowy. Przypomnijmy, że przed rokiem właśnie w tego typu turnieju w Chrzanowie awans do MMP U-14 w Białymstoku wywalczył zespół SChLF Chrzanów.

https://www.facebook.com/events/425489727656690/436583046547358/ - Wydarzenie na FB

W tym roku o awans będzie bardzo ciężko. Podczas eliminacji SChLF Chrzanów przegrał 0-1 z Wieliczką i 0-7 z Unią Tarnów. Zespół w sparingu uległ także Rekordowi Bielsko-Biała 1-4. Zawodnicy trenują od października, ale ze względu na warunki salowe tylko raz w tygodniu i to na niewymiarowym parkiecie. Po eliminacjach nieco zmienił się także skład. W zespole zobaczymy graczy z Chełmka, Chrzanowa, Libiąża, Żarek i Trzebini więc mix z okolicy.

Kadra SChLF Chrzanów: Burzej, Motyczko, Kania, Kosowski, Bochenek, Pawlas, Hudzik, Stachera, Barański, Zając, Bugdalski, Lieber, Balon

Wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania młodym zawodnikom. Początek rywalizacji w hali sportowej w Libiążu o 10.00. Turniej będzie miał podobną oprawę jak Grand Prix U-16. W przerwie spotkań zatańczy Grupa Just Dance, będzie wybierany MVP każdego meczu, najlepszy gracz każdego zespołu oraz oczywiście bramkarz, zawodnik i strzelec turnieju. Ci najwazniejsi wyróżnieni poza nagrodami rzeczowymi otrzymają także piłkarskie pamiątki czyli autograf Bartosza Kapustki i koszulki Jakuba Piotrowskiego i Mikołaja Zastawnika.

HARMONOGRAM:
9.40 Odprawa techniczna
10.00 SChLF Chrzanów – Gwiazda Ruda Śląska
10.45 Solne Miasto Wieliczka – AP Gliwice
11.30 Gwiazda Ruda Śląska – Glinik Gorlice
12.15 AP Gliwice – Futsal Nowiny
13.00 SChLF Chrzanów – Glinik Gorlice
13.45 Solne Miasto Wieliczka – Futsal Nowiny
14.30 3A – 3 B
15.15 1A – 2B
16.00 2A – 1B
16.45 Uroczyste podsumowanie turnieju i rozdanie nagród