Półfinał MMP U-14 w Chrzanowie! Zapraszamy!

W tym sezonie zdecydowanie najtrudniej dostać się właśnie na finały MMP U-14. Po pierwszej fazie eliminacji tego zaszczytu dostąpili tylko zwycięzcy grup. SChLF rywalizował w Mikołowie gdzie najlepsza okazała się miejscowa Kamionka. Drugie miejsce było przepustką do półfinałów, które PZPN zlecił rozegrać w Chrzanowie. W Mikołowie przepustkę uzyskał także Marex Chorzów. W Rzeszowie zespoły WOSMM Tarnów i Górala Tryńcza, a w Gliwicach GSF oraz Gwiazda Ruda Śląska.

https://www.facebook.com/events/685934461504291/693712994059771/ - Weź udział w wydarzeniu na Facebooku!

Uczestników podzielono na dwie grupy. Pierwsza i druga drużyna zagrają na krzyż. Zwycięscy półfinałów uzyskają awans do finałów MMP U-14 w Białymstoku. Podczas turnieju każdy rozegra trzy mecze i jeśli chce się myśleć o awansie żądnego nie można potraktować ulgowo.

Stawka drużyn wydaje się być można i zespołowi SChLF opartemu na graczach MKS Chrzanów o awans będzie bardzo trudno. Liczymy jednak, że turniej będzie stał na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Dlatego też zapraszamy na trybuny wszystkich kibiców w niedzielę 4 stycznia od 11.00 do 17.45.

Honorowy patronat nad imprezą objęli Poseł Parlamentu Europejskiego Róża Thun oraz Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa. Dzięki temu na uczestników będzie czekała spora liczba nagród. Puchary dla awansujących drużyn ufundował natomiast Podokręg Piłki Nożnej Chrzanów, a podczas turnieju wręczy je Prezes PPN Jóżef Cichoń.

Nagrodę ufundował także Salon Sportowy Magic Sport, oprawę muzyczną zapewni Marcin Korzeniowski - DjSpoon, a zdjęcia obiecał zrobić fotograf Marcin Niedośpiał. Plakat zaprojektowała oraz wydrukowała Agencja Reklamowa Marmus z Libiąża. W razie zainteresowania posiłki w okazyjnych cenach dla uczestników przygotuje Firma Cateringowa Megalo.

Zawody poprowadzą sędziowie ekstraklasy Grzegorz Wiercioch i Marek Czernachowski oraz sędzia pierwszej ligi Aleksandra Guzek.

Grupa A:
1. Gwiazda Ruda Śląska