Grand Prix U-16 Zabrze - LIVE.

podobnie jak w przypadku eliminacji MMP U-20 także i teraz podczas pierwszego turnieju eliminacyjnego Grand Prix U-16 będziemy starali się relacjonowac to co dzieje się na hali w Zabrzu. Zachęcamy więc w niedzielę 15 listopada do śledzenia tego newsa od 9.00 do 17.30.

HARMONOGRAM:

9.00 - SChLF Clearex - Kamionka Mikołów 4-1 (2-0)

5' Żegleń z kontry sam na sam 1-0

7' Na 2-0 podwyższa Jochymek

18' Przewaga SChLF Clearex ale kontra rywala i 2-1 po wcześniejszej zmarnowanej akcji Żeglenia

21' Kapcia zagrywa na ścianę do Jochymka i ten podwyższa na 3-1

23' Wątpliwości rozwiewa Kapcia dokładając nogę z dwóch  metrów 4-1

9.50 Sobek Kraków - MKS Trzebinia-Siersza (2-0) 4-2

Do przerwy otwarty mecz z obu stron.  Lepiej w kontrach zachował się Sobek i prowadzi do przerwy 2-0

Sporo sytuacji z obu stron przez brak powrotu do defensywy ale skuteczniejszy i lepszy Sobek wygrał pojedynek.

10.40 Stal Zabrze - SChLF Clearex 1-4 (0-2)

1' Szybkie rozpoczęcie SChLF i po kontrze gol Kapci 0-1

4' Prostopadłe podanie Jaszczura i tuż po wejściu na parkiet Żegleń 0-2

Przewaga SChLF Clearex, ale nie wykorzystane wiele sytuacji

17' Stał po wycofaniu piłki łapie kontakt po mocnym strzale w okienko 1-2

21' Jaszczur przy bliższym słupku 1-3 a po chwili Kapcia i 1-4

23' Na boisku pojawiają się wszyscy gracze SChLF którzy wcześniej nie grali

11.30 Sobek Kraków - Kamionka Mikołów 3-3 (2-1)

Kamionka nie odstawiłam nogi i wywalczyła cenny remis z faworyzowanym rywalem.

12.20 MKS Trzebinia-Siersza - Stal Zabrze 2-1 (2-0)

Trzebinia prowadziła 2-0 po górach Sieprawskiego i Jarosza. W drugiej połowie Stał złapała kontak,t ale mimo przewagi i dwóch przedłużonych karnych nie zdołała wyrównać

13.10 SChLF Clearex - Sobek Kraków 4-0 (2-0)

1' Idealne rozpoczęcie meczu i gol Jaszczura 1-0

14' Także druga połowa rozpoczęła  się także idealnie.  Kolejny gol Jaszczura przy słupku po strzale z pierwszej piłki 2-0

18' Losy meczu rozstrzygnięte po strzale Przepiórki 3-0

21' Kolejna kontra i gol Żeglenia który w sytuacji sam na sam zagrał piłke obok wychodzącego bramkarza 4-0

14.00 Kamionka Mikołów - Stal Zabrze (4-0) 10-0

14.50 MKS Trzebinia-Siersza - SChLF Clearex (2-0) 5-0

Szybko stracona bramką przez SChLF którą strzelił Chmielowski ustawiła mecz.  Nasz zespół starał się atakować ale czynił to bez pomysłu przez co kolejne kontry kończyły się golami MKS-u.  Przewaga także nie przyniosła rezultatu bowiem wielu sytuacjach świetnie spisywał się Dziadzio i ostatecznie to Trzebinia będąc zabójczo skuteczną wygrała aż 5-0.

15.40 Stal Zabrze - Sobek Kraków 2-10

16.30 Kamionka Mikołów - MKS Trzebinia-Siersza 5-3

Po pierwszym turnieju liderem tabeli jest więc SchLf Clearex, który ma 9 punktów. Po 7 punktów zgromadził Sobek Kraków i Kamionka Mikołów. 6 oczek w tabeli ma MKS Trzebinia-Siersza, a punktów nie udało się zdobyć Stali Zabrze.