Grand Prix U-16 gr. 5 - zapowiedź.

W najbliższą niedzielę 3 stycznia 2016 r. w hali sportowej w Libiążu przy ul. Górniczej 3 kibice futsalu będą mieli okazję do miłego spędzenia dnia. O 9.00 i 9.50 zostanie rozegrane dwa mecze Libiąskiej Ligi Futsalu. O 11.30 natomiast rozpoczniemy rywalizację w trzecim (ostatnim) turnieju Grand Prix U-16 w futsalu w grupie 5.

https://web.facebook.com/events/376161882554275/ - Weź udział w wydarzeniu na FB!

Do tej pory odbyły się dwa turnieje. Zawodnicy walczyli w Zabrzu oraz Mikołowie. Każda z drużyn ma więc na koncie rozegranych osiem spotkań. W tabeli przewodzi UKS Sobek Kraków, który ma 17 punktów. tyle samo oczek zgromadził SChLF Clearex. Trzecie miejsce zajmuje Kamionka Mikołów, która ma 14 punktów. Na tą chwilę te trzy zespoły są bliskie awansu do MMP U-16 w Pniewach. Szanse ma jednak jeszcze czwarty MKS Trzebinia-Siersza (7 punktów). Stawkę już bez szans na awans zamyka Stal Zabrze z jednym punktem.

Podczas pierwszego turnieju w Zabrzu zespół SChLF Clearex wygrał z Mikołowem. Stalą i Sobkiem. Przegrał natomiast z Trzebinią. Z zespołem MKS-u drużyna SChLF Clearex wygrała natomiast w Mikołowie gdzie pokonała także Stal Zabrze. Chrzanowianie zremisowali natomiast z Sobkiem i Mikołowem.

SChLF Clearex ma więc na turniej w Libiążu cel aby wywalczyć awans do mistrzostw w Pniewach. Zawodnicy chcą jednak także zaprezentować się dobrze przed własną publicznością i zakończyć rywalizację na pierwszym miejscu. Stawka jest jednak wyrównana i co pokazał drugi turniej o wygrane nie będzie łatwo.

Początek rywalizacji o godz. 11.30, a gospodarze każdy kolejny mecz zagrają po dwóch przerwy.  Na zawodników będą czekały liczne nagrody, a grę urozmaici także występ tancerek z Just Dance, które wystąpią w przerwie pierwszego meczu i pomiędzy pierwszym, a drugim spotkaniem.

HARMONOGRAM:
11.30 Kamionka Mikołów – SChLF Clearex
12.20 MKS Trzebinia-Siersza – MOSiR Stal Zabrze
13.10 Kamionka Mikołów – UKS Sobek Kraków
14.00 MKS Trzebinia-Siersza – SChLF Clearex
14.50 MOSiR Stal Zabrze – UKS Sobek Kraków
15.40 Kamionka Mikołów – MKS Trzebinia-Siersza
16.30 SChLF Clearex – MOSiR Stal Zabrze
17.20 UKS Sobek Kraków – MKS Trzebinia-Siersza
18.10 Kamionka Mikołów – MOSiR Stal Zabrze
19.00 UKS Sobek Kraków – SChLF Clearex
19.45 Uroczyste podsumowanie turnieju i wręczenie nagród