To oni nam pomagają!

Jesień była uboga jeśli chodzi o futsalowe wydarzenia na naszym terenie. Czekaliśmy z nimi do stycznia bowiem liczyliśmy, że turnieje zorganizujemy w wyremontowanej hali w Chrzanowie. Niestety remont się wydłuża i aby nie było później żadnych problemów nasze pierwsze imprezy zdecydowaliśmy się zorganizować w Libiążu.

3 stycznia 2016 r. od 11.30 do 19.45 na parkiecie zaprezentują się gracze rywalizujący w Grand Prix U-16.

6 stycznia 2016 r. od 10.00 do 16.45 natomiast zagrają zawodnicy walczący w Półfinale MMP U-14

Wkrótce zaprezentujemy harmonogramy spotkań oraz szczegóły dotyczące turniejów. Już dzisiaj natomiast przedstawiamy osoby, organizacje i firmy, które pomogą nam w organizacji turniejów. Cieszymy się, że w tym gronie są nasi stali partnerzy jak i ci zupełnie nowi, którzy zachcieli dołączyć do chrzanowskiej futsalowej rodziny.

Wszystkim już teraz serdecznie DZIĘKUJEMY i jak zawsze nieskromnie liczymy na wsparcie przy kolejnych imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu. Zachęcamy także kolejne osoby do współpracy. Cieszymy się bowiem z każdej, nawet najmniejszej formy wsparcia, która w rezultacie okazuje się czymś wielkim.

ORGANIZATORZY:
- Polski Związek Piłki Nożnej
- Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu
SPONSORZY i PARTNERZY:
- Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
- Podokręg Piłki Nożnej Chrzanów
- Jarosław Szlachetka - Poseł Rzeczpospolitej Polskiej
- Bartosz Kapustka - Reprezentant Polski w piłce nożnej, zawodnik Cracovii Kraków
- Paweł Budniak - Wielokrotny reprezentant Polski w futsalu, zawodnik Clearexu Chorzów
- Jakub Piotrowski - zawodnik Pogoni Szczecin
- Salon Sportowy Magic Sport
- Firma Cateringowa Megalo