8 kol. MSMLF - harmonogram, zapowiedź.

W najbliższą niedzielę na futsalowe rozgrywki zapraszamy do Chrzanowa. Rozegramy 8 kolejkę Magic Sport Młodej Ligi Futsalu oraz sparing pomiędzy futsalowym Fablokiem U-16 i U-18. Młodzieżowcy rozpoczną rundę finałową. W dwóch pierwszych meczach zagrają zespoły walczące o miejsca 5-8, a w kolejnych o miejsca 1-4.

- http://ppnchrzanow.pl/msmlf.html - Tabela i statystyki MSMLF
MSMLF, niedziela 21.01.2018 r.
14.30 Golden Five - MKS Trzebinia 2004 II
15.20 MKS Trzebinia 2004 I - Łazarskie Miami
16.10 Gucci Gang - MKS Trzebinia JM
17.00 Magic Sport - MKS Fablok 2003
18.00 Sparing MKS Fablok U-16 - MKS Fablok U-18

Jako pierwsze na parkiecie zaprezentują się zespoły zamykające tabelę. W pierwszej rundzie górą było Golden Five, które jeśli zbierze w miarę szeroki skład powinno poradzić sobie z młodszymi rywalami. Faworyta trudno wskazać w drugim starciu. MKS Trzebinia 2004 I mimo młodego wieku walczy do końca w każdym meczu i Łazarskie Miami z pewnością będzie musiało się napocić aby zrewanżować się za porażkę z pierwszej rundy. Do ciekawego starcia dojdzie w grupie mistrzowskiej. Lider z Trzebini zagra z Gucci Gangiem, który mimo trzeciej pozycji w tabeli z pewnością jest w stanie wygrać ten pojedynek. W ostatnim meczu dnia Magic Sport jest faworytem w meczu z Fablokiem 2003, który będzie zapewne zbierał doświadczenie w grupie mistrzowskiej w starciach ze starszymi rywalami.