7 kol. MiniMSMLF, 8 kol. MSMLF - wyniki, zdjęcia,video, relacja.

Po długiej świątecznej przerwie zawodnicy wrócili do rywalizacji. W ósmej kolejce MSMLf i 7 MiniMSMLF obyło się bez niespodzianek. Dzięki temu coraz bliżej tytułu są ekipy Krisbudu I i Magic Sportu.

https://photos.google.com/share/AF1QipOlb-7xkL8Pb-bRsqDoAjDYzADWSdnxT5-VOnzlRZjAZgr0IhPhpB8EManboUy8dQ?key=c01pTVZzTGF3NmhyNEVFQzE1SWxDNV9zb1ZJZXFn - Zdjęcia z rywalizacji

W MiniMSMLF mecz Sprzęgła z Pryncy Pałkami został przełożony ze względu na udział wielu zawodników tych drużyn w popołudniowych barażach do MMP U-14. W innych meczach tej ligi Magic Sport zgodnie z planem wysoko pokonał Trzebinię i zmierza po mistrzostwo.Ciekawie było w drugim starciu. MKS Fablok 2003 dzięki pięknemu golowi z wolnego Skoczylasa i czterem trafieniom tajsa był bliski zdobycia punktów, ale ostatecznie uległ Goldem Five 5-6.

Pozycję lidera w MSMLF utrzymał Krisbud I. Trzebinianie od początku prowadzili z Kolbenami, ale w pewnym momencie rywał złapał kontakt. Mimo szerokiej kadry Kolbeny osłabły jednak w końcówce i to Krisbud odniósł wysoką wygraną. Z takiego samego wyniku nie mógł cieszyć się Krisbud II. W ważnym pojedynku gracze tego zespołu ulegli Nieprzeciętnym, którzy grali praktycznie bez zmian, ale mądrą grą (szczeólnie Krystiana Blocha) zdołali zainkasować trzy punkty. pewne wygrane odniosły zespoły Team Spirit i Szansy na sukces, które rozbiły zgodnie z oczekiwaniami swoich rywali. Wyrównane było starcie Bad Boys i laBamBy. Ci pierwsi jednak wciąż nie moga zaskoczyć i pozostają z mizerną zdobyczą punktową.

- http://ppnchrzanow.pl/minimsmlf.html - Tabela i statystyki MiniMSMLF

- http://ppnchrzanow.pl/msmlf.html - Tabela i statystyki MSMLF

MiniMSMLF:

MKS Fablok 2003 - Golden Five 5-6 (1-2)

Arkadiusz Tajs 4, Bartosz Skoczylas - Krystian Bigaj 3, kamil Maciak, Marcin Subel, Jan Chodacki

ŻK: Adam Filipski (Fablok) - Kamil Maciak, Dawid Patryarcha (Golden)

Magic Sport - MKS Trzebinia-Siersza 11-1 (4-0)

Piotr Ślósarz 3, Dawid Celmer 3, Damian Wilczak 2, Kacper Burzej, Mateusz Hudzik, Maciej Praszek - Kacper Blaszke

Sprzęgło Sosnowiec - Pryncy Pałki - przełożony

MSMLF:

Team Spirit - Chłopcy z marzeniami 8-3 (3-1)

Szymon Cwener 2, Mateusz Domagała 2, Jakub Żegleń 2, kacper Policht, Filip Spytkowski - Grzegorz Kozera, Wojciech Woźnicki, Szymon Wierzbicki