Zapowiedź 5 kolejki MSMLF i 6 kolejki MINI MSMLF

W najbliższą niedzielę kolejne zmagania futsalowe w Chrzanowie. tym razem rozegranych zostanie tylko siedem spotkań. Z powodu wyjazdu UKS II LO i SChLF na eliminacje MMP U-16, dwa mecze zostały bowiem przełożone, z tego tez powodu w MINI lidze rozegrany zostanie mecz z 6 kolejki. Osobą odpowiedzialną za organizację ligi będzie w tym dniu sędzia Janusz Krupnik i to jemu PRZED MECZEM należy wpłacać wpisowe.

Niedziela, 23.11.2014:

13.00 Zagórzanka Zagórze - Antalya Junior TYP: 2

Faworytem meczu jest Antalya, która po czterech kolejkach zajmuje w tabeli 6 miejsce z dorobkiem 7 punktów. Zagórzanka nie zdołała jeszcze zapunktować i jest ostatnia. Antalya z pewnością będzie chciała się zrehabilitować za przegraną z Promykiem Dan-Rem Bolęcin, ale aby tak się stało zawodnicy muszą przyłożyć się do spotkania na 100%. Zagórzanka po sobotnim pogromie z Chełmkiem przeciwko Megalo w niedzielę grała już ambitnie i przegrała nieznacznie. Antalyi może być o tyle trudniej, że będzie osłabiona brakiem Lasika, Zastawnika i Przepiórki. Pozostali gracze będą musieli pokazać się z dobrej strony jeśli chcą pozostać w górnej połówce tabeli.

13.50 MKS Fablok Chrzanów 2001 - MKS Krisbud 99 (MINI) TYP: 2

W MINi MSMLF będzie to jedne spotkanie - rozegrane awansem z 6 kolejki. Wszystko przez wyjazd UKS II LO oraz SCHLF na eliminacje MMP U-16 do Kłaja. Faworyt jest tylko jeden, a jest nim Krisbud 99, który zajmuje 4 miejsce w tabeli gromadząc w trzech meczach sześć punktów. Sieprawski i spółka powinni bez problemu poradzić sobie z najmłodszą w stawce ekipą MKS Fablok 2001. Podopieczni Dariusza Bierońskiego w rozgrywkach grają jednak głównie po to, aby zdobyć doświadczenie.

14.40 Solidex Junior - Megalo TYP: 2

Solidex w tabeli zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 7 punktów i z pewnością chciałby wygrać aby utrzymać się w czołówce, szczególnie że w ostatnich kolejkach zespołowi idzie naprawdę dobrze. Zadanie nie będzie jednak proste bowiem rywalem jest Megalo, które z kompletem punktów przewodzi w tabeli i z pewnością myśli o obronie tytułu. Jeśli cateringowcy nie zlekceważą jednak rywala powinni ten mecz wygrać dzięki szerszej kadrze.

15.30 UKS II LO - MKS Krisbud 97 TYP: 2

MKS Krisbud 97 w czterech meczach zgromadził komplet 12 punktów. UKS II LO po dobrym początku w miniony weekend dwukrotnie przegrał i spadł do dolnej połówki tabeli. Zespół UKS-u będzie osłabiony bowiem zawodnicy z rocznika 1998 pojadą do Kłaja na eliminacje MMP U-16. Zdecydowanym faworytem w tym starciu jest więc Krisbud.

16.20 Złote Chłopaki - Żarki TYP: 1

Faworytem są Złote Chłopaki, które zajmują trzecie miejsce w tabeli z dziewięcioma punktami. Żarki są jedenaste bez ani jednego punktu. Obie drużyny będą osłabione. W Żarkach zabraknie pauzującego za kartki Cygana oraz Blocha, który planuje transfer właśnie do Złotych Chłopaków. Ci nie będą mogli natomiast liczyć na grupę graczy, którzy także jadą do Kłaja oraz Kaniewskiego, który pauzuje za cztery żółte kartki.

17.10 Chełmek - KKG Trzebinia TYP: 1

KKG Trzebinia nieco spuściła z tonu i po czterech kolejkach z 7 punktami zajmuje 7 miejsce w tabeli. Taką samą zdobycz ma Chełmek, ale ten zespół z kolei pokazuje zwyżkującą formę. Jeśli Czapla czy Wandas utrzymają formę strzelecką, a pozostali gracze będą prezentować to co w zeszły weekend zapowiada się kolejna dwu cyfrówka.

18.00 Nadwiślanin Gromiec - Promyk Dan-Rem Bolęcin TYP: 1x

Na zakończenie niedzielnej rywalizacji naprzeciw siebie stanie dwóch debiutantów. Gromiec mimo iż ambitnie walczy, strzela bramki to zbyt dużo traci ich w końcówce i przegrywa mecz za meczem. Promyk natomiast po słabym początku w niedzielę spiął się na Antalyę i dzięki zabójczej skuteczności zainkasował komplet punktów. Zapowiada się więc wyrównany pojedynek dwóch ambitnych zespołów oraz ich liderów: Nędzy w Gromcu i Sieprawskiego w Promyku.