Zagraj w Magic Sport Lidze Futsalu!

Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu zaprasza do udziału w rozgrywkach Młodej Magic Sport Ligi Futsalu oraz Mini Magic Sport Ligi Futsalu w sezonie 2016/2017

Młoda Magic Sport Liga Futsalu (rocznik 1998 i młodsi)

Mini Magic Sport Liga Futsalu (rocznik 2001 i młodsi)

Zgłoszeń można dokonywać u Adama Banacha (bananito@poczta.fm, FB, osobiście lub tel. 514 563 420)

OFERUJEMY:

- Regularne rozgrywki w hali sportowej w Chrzanowie (terminy weekendowe)

- Obsługę sędziowską

- Oprawę spotkań (tablica wyników, nagłośnienie, muzyka, relacje na stronie internetowej, informacje na FB, galerie zdjęć, materiały filmowe, konkursy dla kibiców)

- Rozgrywki są płatne (opłacenie obsługi sędziowskiej). Kwoty będą uzależnione od ilości zespołów i formy rozgrywek

- Formuła rozgrywek będzie uzależniona od ilości zespołów. Rozgrywki wystartują na przełomie października/listopada. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 października lub wyczerpania miejsc.

- Zapraszamy zarówno drużyny klubowe jak i "dzikie" zespoły (preferowane)

- Każda drużyna musi posiadać dorosłego opiekuna

- Każda drużyna musi posiadać jednolite stroje z numerami

- Pula nagród będzie uzależniona od ilości uczestniczących zespołów oraz zdobytych na ten cel środków

FB Stowarzyszenia Chrzanowska Liga Futsalu: https://www.facebook.com/schlfchrzanow/

W poprzednich sezonach w rozgrywkach Magic Sport Ligi Futsalu i Młodej Magic Sport Ligi Futsalu występowało wielu zawodników, którzy rozwinęli swoją przygodę z piłką, a są to m.in: Kamil Lasik, Tomasz Bieda, Norbert Bębenek, Mikołaj Zastawnik, Paweł Piskorz, Igor Borowicz, Mateusz Gaudyn, Paweł Pstrusiński, Bartosz Nowak, Dominik Sadzawicki, Radosław Górka, Marcin Kalinowski i wielu innych! Bądź kolejny!

Sponsorem tytularnym rozgrywek jest SALON SPORTOWY MAGIC SPORT - https://www.facebook.com/Magic-Sport-Salon-Sportowy-127998034016254/?fref=ts

Podobnie jak w poprzednich sezonach rozgrywki seniorskie w postaci Libiąskiej Ligi Futsalu planowane są w Libiążu.

Zgłoszone drużyny w lidze 1998 i młodsi:

- LaBamBa

- Team Spirit

- Szansa na sukces

- Nieprzeciętni

- Bad Boys

- MKS Krisbud I

- MKS Krisbud II

- Zakręceni w futbolu

- Kolbeny

- MKS Fablok 2000

- Chłopcy z marzeniami