5 kol. MSMLF, 7 kol. MSLF - wyniki, relacja.

W młodej lidze w najciekawszym meczu Gucci Gang prowadził 2-0, ale w drugiej połowie dał się dogonić i to ostatecznie Magic Sport wygrał 3-2. Pierwsze punkty zainkasowało Golden Five, a od czołówki oddaliło sie Łazarskie Miami. U seniorów Protector niespodziewanie pokonał Domove, a Trzebinia U-18 w ostatniej sekundzie zapewniła sobie wygraną 2-1 nad kolegami z drużyny U-20. Pierwsze punkty w lidze zgarnął Solidex, a niepokonany wciąż jest Wygiełzów, który musiał się jednak namęczyć w starciu z Bodypakiem.

https://photos.google.com/share/AF1QipOhQSP7qeroaqxKwEwZYzWF_X2PTOybyqGA7K3jkHLyD2kRIv-hnsg5wJvEGJ9KdA?key=UlNmLWxKMTJ5ZkVFbldXMXlnMTlhOTJZY25iS3FB - Zdjęcia z rywalizacji

Lider z Trzebini nie zawiódł. Juniorzy młodsi tego klubu 6-2 pokonali młodszych rywali z Fabloku i wciąż nie stracili w lidze punktów. Pierwszą zdobycz w sezonie zaliczyli za to gracze Golden Five, którzy mieli szerszy skład i poradzili sobie z "dwójką" Trzebini 2004. Pierwszy zespół MKS-u z rocznika 2004 ponownie pozytywnie zaskoczył i wygrał z Łazarskim Miami. MKS prowadził 3-0, ale rywal złapał kontakt. Końcówka nalezała jednak do młodych graczy MKS-u, którzy walczą o górną czwórkę. Najciekawiej było w starciu Gucci Gangu i Magic Sportu. Ci pierwsi prowadzili 2-0 i w pierwszej połowie skutecznie murowali dostepu do swojej bramki. W drugiej połowie defensywa oraz świetne interwencje Olafa Przewoźnika już nie pomogły. Magic Sport swój napór udokumentował bramkami, ale do końcowej syreny nie mógł być pewny wygranej.

Magic Sport Młoda Liga Futsalu:

MKS Fablok Chrzanów 2003 – MKS Trzebinia JM 2-6 (0-3)

Adam Filipski 2 – Patryk Kurek 2, Radosław Perek, Przemysław Ruczyński, Arkadiusz Tajs, Kacper Blaszke

Golden Five – MKS Trzebinia 2004 II 6-3 (2-1)

Krystian Bigaj 2, Dawid Patryarcha 2, Konrad Pierzchała, Jakub Stawarz, – Hubert Duleba, Aleksander Lubiński, Jakub Kozioł

ŻK: Aleksander Lubiński (MKS 2004 II)

Gucci Gang – Magic Sport 2-3 (2-0)

Olaf Przewoźnik, Jan Kosowski – Michał Kosowski, Piotr Ślósarz, Maciej Grudziński

MKS Trzebinia 2004 I – Łazarskie Miami 5-3 (2-0)

Kamil Wójcik 2, Antoni Małocha, Jan Garlacz, Konrad Kalinowski – Hubert Armatys, Piotr Kazienko, Kacper Łaski

ŻK: Kamil Wójcik (MKS 2004 I) – Sebastian Jargus (Łazarskie)

http://ppnchrzanow.pl/msmlf.html - Tabela i statystyki MSMLF

Domove prowadziło po bramce Ołpińskiego z wolnego oraz trafieniu Jochymka z dystansu. Zespół nie poszedł jednak za ciosem i stanął w defensywie co wykorzystał protector łapiąc kontakt, a później wykorzystując błąd Pieczonki. Protector zapewnił sobie nieoczekiwanie trzy punkty z karnego. W derbach MKS-u Trzebinia długo nie było bramek (głównie dzięki dobrym interwencjom Woźniaka i Lasika). Kiedy w końcu padły wydawało się, że mecz zakończy się remisem 1-1. Równo z końcową syreną dla MKS Trzebinia U-18 trafił jednak Skrzypek i zespół zgarnął trzy punkty. Krisbud nie miał szerokiej kadry, ale zawodnicy wzmocnieni Arturem Ząbkiem poradzili sobie z AP21 gdzie ton grze nadawał Skrzypiński. Krisbud do wygranej poprowadził natomiast kapitan Jakub Pająk, który zdobył trzy bramki. Pierwszy raz w Solidexie zagrał Dariusz Wilczak i od razu strzelił cztery bramki, które pomogły zespołowi w odniesieniu pierwszego zwycięstwa w sezonie. Radosny mecz zagrało Megalo i Fablok. Cateringowcy ciągle prowadzili, ale dali sobie strzelić aż siedem goli. W ofensywie było w tym zespole jednak lepiej niż w defensywie, a pięć bramek pozwoliło Łukaszowi Wierzbie wskoczyć na pozycję lidera klasyfikacji strzelców. Najwięcej emocji było w ostatnim meczu kolejki. Bodypak prowadził z Wygiełzowem, a nawet kiedy to lider wygrywał stawiał trudne warunki i do końcowej syreny nie był wiadomy podział punktów w tym starciu. Ostatecznie wygrał Wygiełzów i wciąż przewodzi stawce bez straty punktów.

Magic Sport Liga Futsalu

Domove – Protector 2-3 (1-0)

Jakub Jochymek, Miłosz Ołpiński – Łukasz Górkowski 2, Karol Górkowski

ŻK: Sebastian Kruczek (Domove) – Łukasz Górkowski (Protector)

MKS Trzebinia U-20 – MKS Trzebinia U-18 1-2 (0-0)

Jakub Wallentin – Karol Łubik, Jakub Skrzypek

ŻK: Mateusz Lasik, Jakub Wallentin, Kamil Tajs (MKS U-20)

Architekci Piłkarstwa 21 – Krisbud Trzebinia 3-6 (1-3)

Mateusz Skrzypiński 2, Paweł Mitela – Jakub Pająk 3, Klemens Drobniak 2, Michał Kowalik

Evolite Monterzy 4744 – Solidex 3-7 (1-4)

Dawid Motyczko, Paweł Matusik, Jakub Żegleń (sam) – Dariusz Wilczak 4, Konrad Patyk 2, Krystian Bloch

MKS Fablok Chrzanów – Megalo 7-13 (4-6)

Damian Przepiórka 2, Rafał Chrząszcz, Dawid Sabuda, Michał Domurat, Mariusz Fudali, Kamil Jesionowski (sam) – Łukasz Wierzba 5, Patryk Nędza 3, Dawid Adamczyk 2, Łukasz Pactwa, Norbert Lelito, Kamil Jesionowski

Bodypak – Wygiełzów 3-4 (1-2)

Piotr Walas, Maciej Saługa, Radosław Dul – Mariusz Kołodziej 2, Krzysztof Bartyzel, ???

ŻK: Piotr Walas, Krzysztof Dulowski (Bodypak) – Krzysztof Proksa, Łukasz Krawczak, Andrzej Lament (Wygiełzów)

http://ppnchrzanow.pl/mslf.html - Tabela i statystyki MSLF