Znamy grupy finałów MMP U-16.

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano grupy turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16.Turniej odbędzie się 12-14.02.2016r w Pniewach:

Grupa 1: Unisław Team PBDI, Sobek Kraków, SCHLF Clearex Chorzów, GKS Berland Komprachcice.

Grupa 2: Rekord Bielsko Biała, Góral Tryńcza MOKS Białystok, Kamionka Mikołów.

Grupa 3: Gwiazda Ruda Śląska, Junior HurtapŁęczyca, Futsal Team Przeworsk, UTO Jantar Ustka.

Grupa 4: Red Dragons Pniewy, TAF Toruń, KPMarex Chorzów, BSF Bochnia.

MECZE GRUPOWE:

Piątek 12.02.2016 r. 13.00 UKS Sobek - SChLF Clearex

Sobota 13.02.2016 r. 9.20 Unisław Team PBDI - SChLF Clearex

Sobota 13.02.2016 r. 15.10 SChLF Clearex - Berland Komprachcice

SChLF Clearex zagra w meczu otwarcia mistrzostw, a rywalem będzie doskonale znany Sobek Kraków. W czasie eliminacji raz wysoko wygraliśmy, a dwa razy był remis. Sprawa wyniku z tym rywalem jest więc otwarta. Później pozostanie oglądanie pozostałych drużyn by w sobotę rano zmierzyć się z Unisław Team PBDI. Doskonale wiemy, że w Unisławiu futsal jest sportem numer jeden, ale nie znamy siły drużyny U-16. ta bowiem po wycofaniu jednego z rywali pozostała w grupie z Białymstokiem i awansowała do mistrzostw do eliminacji. Unisław swoje umiejętności sprawdza w środowiskowej Stalex Lidze w Świeciu gdzie walczy jednak z seniorami. Mocnym punktem zespołu będzie bramkarz Adrian Szydłowski, który w ubiegłym roku grał w Fc Toruń, a w obecnym sezonie zaliczył występ podczas MMP U-20 w Gliwicach. Ostatnim rywalem SChLF Clearex w sobotnie popołudnie będzie Berland Komprachcice. Zespół w eliminacjach zajął trzecie miejsce na Śląsku. Jak każdy gromił Nbit Gliwice, ale w swojej zdobyczy ma także jedną wygraną z Rekordem.

Wkrótce więcej.