Zapraszamy na treningi do grup młodzieżowych SChLF!

Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do treningów w grupach młodzieżowych U-14 (rocznik 2001 i młodsi), U-16 (1999/2000), U-18 (1997/1998), U-20 (1995/1996). Podane zespoły będą przygotować się do rozgrywek o Młodzieżowe Mistrzostwo Polski w futsalu w sezonie 2015/2016.

Na treningi zapraszamy zarówno zawodników, którzy w poprzednich sezonach grali w drużynach SChLF i Wisły Krakbet jak i tych, którzy chcą spróbować swoich sił na hali i grać także w futsal. Na treningi mogą przyjść zawodnicy zrzeszeni w klubach piłkarskich jak i ci, którzy nie grają w żadnej drużynie piłkarskiej.

Pierwsze zajęcia odbędą się w sali I LO w Chrzanowie (popularne "Stare")we wtorek 25 sierpnia.

Godz. 17.45 grupa U-14 i U-16 oraz U-18 i U-20

UWAGA: Ze względu na sprawy organizacyjne treningi zostały wyjątkowo połączone

Wszelkie informacje na temat treningów i funkcjonowania drużyn znajdziecie u działaczy SChLF. ZAPRASZAMY!