Przed nami finał Wakacyjnej Ligi Futsalu 2015!

Za nami piętnaście turniejów eliminacyjnych w trzech kategoriach wiekowych. Do rozegrania został ten szesnasty - najważniejszy turniej finałowy. Wszystkich zawodników i kibiców zapraszamy serdecznie na Finał WLF 2015 na boisko ze sztuczną trawą przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie w poniedziałek 24 sierpnia o godz. 10.00.

https://www.facebook.com/events/750307138412775/ - WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU NA FB!

Podczas sportowej rywalizacji rozegranych zostanie osiemnaście spotkań, a w każdej kategorii wiekowej zagrają po cztery najlepsze zespoły. Emocje z pewnością nie zabraknie, a organizatorzy zadbają także o dodatkowe atrakcje.

Zorganizowany będzie m.in konkurs na TURBOKOZAKA 2015. Każda drużyna będzie mogła wytypować jednego zawodnika, który weźmie udział w różnego rodzaju konkurencjach piłkarskich. Najlepszy będzie TURBOKOZAKIEM WLF 2015!

Na wszystkich uczestników będzie czekał także poczęstunek od Firmy Cateringowej Megalo. Od godz. 12.00 będzie wydawana gorąca grochówka.

Po zmaganiach piłkarskich przyjdzie czas na najmilsze - czyli rozdanie nagród. ok. godziny 13.00 rozpocznie się ceremonia zakończenia WLF 2015. Dzięki wsparciu licznych partnerów i sponsorów w ręce zawodników powędruje moc gadżetów, ale także cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego oraz medale i puchary. Wyróżniony zostanie także najlepszy bramkarz w każdej kategorii wiekowej oraz król strzelców eliminacji i finału.

Dodatkowo w ręce uczestników finału mogą powędrować cenne pamiątki czyli koszulki piłkarskie. Swój trykot meczowy z sezonu 2014/215 wraz z autografem przekazał Adam Buksa - napastnik młodzieżowej reprezentacji Polski i Lechii Gdańsk. Na liście nagród jest także koszulka meczowa z obecnego sezonu Wisły Kraków wraz z podpisami całej drużyny.

Zaproszenia na turniej finałowy trafiły do:
- Posła Rzeczpospolitej Polskiej Pana Roberta Maciaszka
- Starosty Powiatu Chrzanowskiego Pana Janusza Szczęśniaka
- Starosty Powiatu Chrzanowskiego Pana Krzysztofa Kasperka
- Burmistrza Miasta Chrzanowa Pana Marka Niechwieja
- Przewodniczącego Rady Miasta Chrzanowa Pana Krzysztofa Zubika
- Przewodniczącego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chrzanowie Pana Stanisława Duszy
- Przewodniczącego Przewodniczącego Zarządu Związku Międzygminnego „Gospodarka Komunalna” Pana Przemysława Dedy

Liczymy także na obecność naszych partnerów i sponsorów, do których należą:

- Urząd Miejski w Chrzanowie

- Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chrzanowie

- Starostwo Powiatowe w Chrzanowie

- Poseł RP Robert Maciaszek

- Salon Sportowy Magic Sport

- Silver-Service

- Firma Cateringowa Megalo

- Marcin Korzeniowski - DJ Spoon

- Fotograf Marcin Niedośpiał

- Adam Buksa

- Agencja Reklamowa Marmus Design

- Pizzeria Bella Napoli

- Restauracja Dworek Jaworzno

- Platforma dogry.pl

- Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej "Przełom"

- Chrzanowska Telewizja Lokalna

ROZGRYWKI:

Kategoria I: 1. Polne Krzaki - 38 pkt., 2. Bez Nazwy - 36 pkt, 3. Dzikie Trampki - 33 pkt, 4. Dream Team 25 pkt.

Kategoria II: 1. Kosmici - 39 pkt, 2. Lojtki - 33 pkt, 3. Ekipa z Kościuszki - 33 pkt, 4. Kuuurczaki - 31 pkt.

Kategoria III: 1. Monterzy 4744 - 43 pkt, 2. Złote Chłopaki - 30 pkt, 3. Tatary - 27 pkt, 4. Dzikie Lamenty - 26 pkt

W turnieju finałowym drużyny z każdej kategorii zagrają systemem każdy z każdym. Czas meczu będzie wynosił 1 x 15 minut. Zapierwsze miejsce zostanie przyznanych 20 punktów, za drugie 16, trzecie 14 i czwarte 12. Punkty zostaną doliczone do tych zdobytych w eliminacjach i ich suma zadecyduje o ostatecznej kolejności. W przypadku równej ilości punktów o wyższym miejscu zadecyduje lepsza pozycja w turnieju finałowym.W turnieju mogą występować w danej drużynie wyłącznie zawodnicy, którzy grali w niej podczas eliminacji.

Początek rywalizacji o 10.00. Zbiórka wszystkich drużyn o 9.50. Zakończenie gier i wręczenie nagród o 13.00