Ważne informacje przed ligą

W rozwinięciu newsa przedstawiamy w skrócie najważniejsze informacje, które były przekazywane obecnym kierownikom i kapitanom drużyn podczas spotkania organizacyjnego. Poniższe punkty dotyczą zarówno MSMLF jak i Mini MSMLF.

1. Mecze rozgrywane są wedle przepisów futsalu z kilkoma zmianami. Czas gry to 2 x 20 minut, ale zatrzymywany jest tylko na wskazanie sędziego oraz podczas każdej przerwy w ciągu dwóch ostatnich minut jeśli przewaga jednej z drużyn nie wynosi więcej niż dwie bramki. TIME Out trwa 45 s, a przerwa między połowami maksymalnie półtorej minuty. przedłużony rzut karny dyktowany jest za piąty i każdy następny faul w danej połowie.
  2. Każda drużyna musi mieć przed pierwszą kolejką określonego kierownika/kapitana, który będzie osobą kontaktową z organizatorami i odpowiedzialną za zespół. Kierownik przed meczem jest zobowiązany ze stolika sędziowskiego odebrać sprawozdanie, które wypełni wraz z numerami (każda drużyna musi posiadać jednolite stroje) oraz zapłaci wpisowe 25 zł (od każdego meczu)
  3. Na terenie hali sportowej (zarówno na trybunach jak i w szatni) obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz spożywania alkoholu. Drużyny, które nie będą przestrzegać zakazu zostaną zdyskwalifikowane.
  4. Jest możliwość dokonywania transferów. Jeden zawodnik tylko raz może zmienić drużynę. Aby tak się stało organizator musi otrzymać jego pisemną zgodę, a także pisemną zgodę drużyny odstępującej oraz opłatę 30 zł
  5. Harmonogram na daną kolejką w miarę możliwości będzie publikowany na tablicy ogłoszeń we wcześniejszy weekend, ale ostateczna kolejność spotkań oraz godziny ukazywać się będą na stronie www.schlf-chrzanow.futbolowo.pl oraz na profilu SChLF na FB
  6. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z organizatorami - Adam Banach tel. 514-563-420