TYPER, MVP kolejki - informacje.

Wzorem lat ubiegłych wszystkich kibiców oraz zawodników, którzy będą oglądać pojedynki innych drużyn serdecznie zapraszamy do udziału w zorganizowanym na hali TYPERZE. Aby wygrać nagrody należy  wytypować (na kartce przy wejściu na trybuny) dokładny rezultat wskazanego spotkania i być obecnym na hali podczas losowania, czyli bezpośredniego po ostatnim gwizdku danego meczu. W pierwszej kolejce w niedzielę 26 października do typowania proponujemy mecz Magic Sport Młodej Ligi Futsalu, w którym o 16.20 zagrają Solidex Junior oraz MKS Krisbud Trzebinia-Siersza 97.

Nieco zmieni się ranga wybieranej "Piątki kolejki". Po jej ukazaniu się na stronie (w obu ligach oddzielnie) odwiedzający naszą witrynę będą mogli za pomocą formularza wybrać MVP kolejki (w obu ligach oddzielnie). MVP kolejki podczas kolejnego weekendu otrzyma zestaw kosmetyków przekazany przez firmę AERO-BW.