Sparing: GKS Tychy - SChLF Clearex 3-5 (relacja)

Eliminacje MMP U-20 coraz bliżej. Zespół SChLF Clearex rozegrał więc pierwszy sparing. W Tychach podopieczni Miłosza Kocota zagrali przeciwko miejscowemu GKS-owi prowadzonemu przez Samuela Janię. Mecz był wyrównany i odbfitował w wiele sytuacji strzeleckich. Zawodnicy na parkiecie spędzili ponad godzinę bowiem grano 2 razy 20 minut + 25 minut ciągłego czasu.

SChLF prowadził po strzale z dystansu Ząbka by później dać sobie strzelić w drugiej tercji trzy bramki (głównie po stałych fragmentach gry). Druga faza meczu należała już jednak do zespołu z Chrzanowa, który bezlitośnie kontrował miejscowych i wygrał 5-3. W zespole SChLF Clearex wystapili gracze trenujący od lat futsal w Stowarzyszeniu Chrzanowska Liga Futsalu, a z nowymi kolegami mógł spotkać się także bramkarz Clearexu Patryk Hejlman, który zaliczył udany debiut w nowej dla siebie drużynie,.W GKS-ie wystąpił natomiast doskonale znany z rozgrywek środowiskowych w Chrzanowie - Kacper Dudzik.

GKS Futsal Tychy - SChLF Clearex 3-5

0-1 Ząbek (15), 1-1 Radliński (25), 2-1 Wybraniec (27), 3-1 Milewski (30), 3-2 Kurzański (37), 3-3 Piskorz (47), 3-4 Piskorz (52), 3-5 Nędza (57)

SChLF Clearex: Hejlman, Łowiec - Ząbek, Krzciuk, Piskorz, Nędza, Sabuda, Lament, Lelito, Kurzański, Kaniewski, Orkwiszewski