SChLF zorganizuje II etap eliminacji MMP U-14!

W ostatni weekend zostały rozegrane turnieje eliminacje do MMP U-14 w Bielsku-Białej. Podobnie jak w ubiegłym roku awans do styczniowego turnieju ozyskali zwycięzcy sześciu grup. Pozostałe cztery miejsca w finałach zostaną wyłonione podczas turniejów półfinałowych. Dziś Komisja Młodzieżowa futsalu zdecydowała, że jeden z nich odbędzie się w Warszawie (organizator Drukarz Warszawa), a drugi 9 stycznia 2016 r. w Libiążu, którego organizatorem będzie Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu.

SChLF po raz kolejny został obdarzony zaufaniem. Podobny turniej organizowaliśmy bowiem przed rokiem w Chrzanowie. Wtedy awansował wywalczyła drużyna SChLF Chrzanów i Góral Tryńcza.

W tym roku o awans będzie trudno, ale młodzi gracze po porażkach podczas eliminacji w Wieliczce z pewnością będą chcieli lepiej zaprezentować się przed własną publicznością.

Poza SChLF Chrzanów w turnieju półfinałowym zagrają: MKF Solne Miasto Wieliczka, Glinik Gorlice, Futsal Nowiny, Gwiazda Ruda Śląska i AP Gliwice.

Wkrótce poznany podział na grupy. W nich każdy zagra systemem każdy z każdym. Drużyny, które zajmą trzecie miejsce zagrają o miejsce 5 w turnieju. Zespoły z miejsca 1 i 2 w grupach na krzyż zmierzą sie w półfinałach. Wygrane w tych meczach dadzą awans do mistrzostw w Bielsku-Białej.

Jako organizatorzy będziemy starali się aby 9 styczeń 2016 r. zapadł w pamięci uczestnikom rozgrywek i podobnie jak przed rokiem mamy nadzieję zorganizować dobry turniej, z wieloma nagrodami i oprawą.

Wkrótce więcej informacji na temat imprezy, które będzie można śledzić także na FB Stowarzyszenia Chrzanowska Liga Futsalu oraz w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/425489727656690/