MSMLF, MSLF - wyniki, relacja, zdjęcia, video

MSMLF, MSLF - wyniki, relacja, zdjęcia, video

W MSMLF niestety kolejny raz na mecz nie zebrał się zespół Buła i Spóła. Fablok U-16 zgarnął więc darmowe punkty i w ostatniej kolejce w bezpośrednim starciu powalczy o drugie miejsce z MKS Trzebinia JS I. Ligę z kompletem punktów zakończył Magic Sport. U seniorów w meczu kolejki Krisbud odrobił stratę w meczu z Wygiełzowem i zremisował 2-2.

https://photos.google.com/share/AF1QipO_CXBRQbBjnh5SymWy4wbNdyxfh-4HJFyhxHFYrJ-fLmJbglrkseyDdzp1-VfkVg?key=V3R5NVEwanVmZ2NkZWhYemlhR2c4UlJJbTVYdk9R - Zdjęcia z rywalizacji

MSMLF

http://ppnchrzanow.pl/msmlf.html - Tabela i statystyki MSMLF na stronie PPN Chrzanów

Buła i spóła - Fablok U-16 0-5 vo

MKS Trzebinia JS I - MKS Trzebinia JS II 7-2 (3-1)

Kacper Wnuk 3, Przemysław Ruczyński 2, Szymon Bugdalski, Kacper Blaszke - Patryk Kurek, Radosław Siejka

ŻK: Radosław Perek (MKS JS I)

MVP meczu: Kacper Wnuk (MKS Trzebinia JS I)

MKS Trzebinia 2004 II - MKS Trzebinia 2004 I 3-10 (1-3)

Miłosz Korcz 2, Arkadiusz Tajs - Konrad Kalinowski 5, Kamil Wójcik 2, Igor Krzywda, Mateusz Wojas, Jan Garlacz

MVP meczu: Konrad Kalinowski (MKS Trzebinia 2004 I)

Solidex Junior - Kuce Football Club 5-6 (1-1)

Eryk Bochenek 2, Mateusz Węgorek 2, Konrad Piotrowski - Tomasz Walus 3, Artur Warzecha 2, Kacper Filip

ŻK: Konrad Piotrowski (Solidex) - Artur Warzecha x2 (Kuce)

MVP meczu: Tomasz Walus (Kuce)

LKS Gang - Magic Sport 7-12 (0-7)

Hubert Armatys 2, Piotr Ślósarz 2, Szymon Wiśniewski, Albert Ryska, Piotr Kazienko - Oskar Chechelski 6, Dawid Motyczko 5, Kacper Klechowski

MVP meczu: Kacper Bałuszek (Magic Sport)

Fablok U-16 bez gry zgarnął punkty z Buła i spóła. Niespodzianek i niestety emocji brakło w derbowych starciach drużyn z Trzebini. Zarówna "jedynka" juniorów jak i trampkarzy poradziła sobie zdecydowanie z drugą drużyną. Zacięty pojedynek stoczyły ekipy Solidexu Junior i Kucy. Kuce w drugiej połowie odrobiły straty i dzięki skutecznemu Walusowi zadały decydujący cios odnoszą jednobramkowe zwycięstwo. Magic Sport do meczu z LKS Gang przystąpił bez zmian. Rywal walczący o podium nie wykorzystał jednak osłabienia lidera i w pierwszej połowie nie podjął walki. Magic Sport w pewnym momencie prowadził już 8-0 by nagle totalnie oddać pole rywalowi i wygrać ostatecznie 12-7. W wewnętrznym pojedynku snajperów Magic Sportu lepszy okazał się Oskar Chechelski i to on pozostał na czele klasyfikacji strzelców odpierając atak Dawida Motyczko.

MSLF

http://ppnchrzanow.pl/mslf.html - Tabela i statystyki MSLF na stronie PPN Chrzanów

Protector - Megalo 6-11 (3-5)

Karol Górkowski 3, Dawid Pluta 2, Łukasz Górkowski - Piotr Witoń 6, Jakub Kikla, Łukasz Wierzba, Patryk Nędza, Piotr Ślósarz, Dawid Pluta (sam)

MVP meczu: Piotr Witoń (Megalo)

Krisbud - Wygiełzów 2-2 (0-1)

Szymon Nowak, Daniel Prokop - Tomasz Bieda, Krzysztof Bartyzel

ŻK: Rajmund Raźniak (Krisbud)

MVP meczu: Łukasz Gielarowski (Krisbud)

MKS Trzebinia U-20 - Bodypak 1-1 (0-0)

Karol Łubik - Paweł Pstrusiński

MVP meczu: Kamil Tajs (MKS U-20)

Promyk Bolęcin - Domove 2-6 (2-2)

Michał Wacławek, Daniel Doległo - Oskar Szczurek 2, Artur Ząbek, Dawid Sabuda, Jakub Jochymek, Jakub Sidor

MVP meczu: Dawid Sabuda (Domove)

Megalo od kilku kolejek gra zazwyczaj bez nominalnego bramkarza i podobnie było teraz choć Mateuszowi Mrózkowi nie można odmówić w roli golkipera ambicji. Mecze Megalo obfitują więc w wiele bramek. Muszą oni bowiem odrobić wszystko to co tracą. Podobnie było i tym razem kiedy pokonali Protector 11-6, a aż sześć bramek zdobył Piotr Witoń. W meczu kolejki nie brakowało emocji. Wygiełzów prowadził 2-0, ale dał sie dogonić. Szczególnie w drugiej połowie Wygiełzów napierał chcąc wygrać, ale świetnie między słupkami spisywał się Gielarowski. Krisbud z jednej strony może cieszyć się, że utrzymał remis, ale z drugiej może mu braknąć punktów do zajęcia miejsca na podium. Punkt dla Wygiełzowa oznacza, że ten zespół wciąż nie może być pewny mistrzowskiego tytułu. Zacięty pojedynek stoczyły ekipy MKS Trzebinia U-20 oraz Bodypak. Zakończył się on remisem 1-1, który nie krzywdzi żadnej ze stron. W ostatnim meczu dnia Domove szybko prowadziło z Promykiem Bolęcin 2-0, ale rywal jeszcze szybciej doprowadził do remisu. W dalszym fragmencie gry Domove było jednak skuteczniejsze, a formę w bramce z całego sezonu potwierdził Pieczonka i jego zespół utrzymał drugie miejsce w tabeli.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości