10 kol. MSMLF, 9 kol. MSLF - harmonogram, zapowiedź.

10 kol. MSMLF, 9 kol. MSLF - harmonogram, zapowiedź.

Obie ligi zbliżają się już do końca. W MSMLF do rozegrania zostały jeszcze dwie, a w MSLF trzy kolejki. W niedzielę czekają więc na kolejne emocje i walka o miejsca na podium. Serdecznie zapraszamy więc na halę w Chrzanowie. Zachęcamy także do typowania wyniku meczu kolejki! Typować będzie można będąc obecnym na trybunach, a do wygrania Woucher o wartości 100 zł na tort w Słodkim Stole.

Niedziela 06.01.2019 r.
MSMLF
12.20 Buła i spóła - Fablok U-16
13.10 MKS Trzebinia JS I - MKS Trzebinia JS II
14.00 MKS Trzebinia 2004 II - MKS Trzebinia 2004 I
14.50 Solidex Junior - Kuce Football Club
15.40 LKS Gang - Magic Sport
Pauza: Promyk Bolęcin Junior

Zdecydowanym faworytem pierwszego meczu jest Fablok U-16, który nie może stracić punktów jeśli chce walczyć o medal w lidze. W kolejnych meczach na parkiecie będziemy obserwować derbowe pojedynki. "Dwójki: z pewnością będą chciały udowodnić swoją siłę klubowym kolegom więc emocji nie powinno braknąć. Zajmowana pozycja w tabeli nie zadowala zapewne ani Solidexu, ani Kucy. Drużyny grając na luzie powinni stworzyć więc ciekawe widowisko okraszone wieloma bramkami. Na zakończenie ligi Magic Sport, który ma już zapewnione mistrzostwo zagra z LKS Gang, który ma jeszcze szanse na medal. Magic Sport zagra tym razem bez nominalnego bramkarza co z pewnością będzie szansą dla Gangu.
MSLF
16.50 Protector - Megalo
17.40 Krisbud - Wygielzów - MECZ KOLEJKI
18.30 MKS Trzebinia U-20 - Bodypak
19.20 Promyk Bolęcin - Domove
PAUZA: Słodki Stół, Solidex

Mecze Protectora z Megalo zawsze mają swoją drmaturgię. Jeśli Megalo myśli o podium to musi w tym meczu wygrać. Protector szanse na medal już stracił, ale z pewnością będzie chciał pokazać się z dobrej strony. Najciekawiej powinno być w drugim meczu. Wygiełzów wskoczył na pozycję lidera, ale Krisbud z tygodnia na tydzień jest coraz grożniejszy. Do składu po pauzie za czerwoną kartkę wróci Dulowski, ale tym razem za żółte kartki pauzować będzie Piskorz. Brak lidera zespołu może przeszkodzić więc Krisbudowi w odniesieniu zwycięstwa. Ciężko przewidzieć wynik trzeciego meczu. Bodypak gra bowiem bardzo nierówno, a MKS Trzebinia U-20 w drugiej fazie sezonu pokazuje dobrą dyspozycję. Z dobrej strony w minionej kolejce pokazał się także Promyk Bolęcin, który nieoczekiwanie pokonał Solidex. Jeśli zawodnicy zagrają na takim poziomie i intensywności są w stanie także i teraz urwać punkty Domove, które wciąż jest w grze o medale.

https://www.facebook.com/schfchrzanow/photos/a.1045724128851661/2012447642179300/?type=3&theater - Typowanie wyników na FB

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości