MSMLF, MSLF - wyniki, relacja, zdjęcia

W sobotę 22 grudnia rozegrano 6 kolejkę Magic Sport Ligi Futsalu. W meczu kolejki Solidex odrobił straty i mimo braku nominalnego bramkarza pokonał protector. Kolejną porażkę zanotowało Megalo. W TYPERZE MAGIC SPORT dwie osoby trafiły różnicę bramek w meczu Solidexu z Protectorem. Co ciekawie piłkę od Magic Sport wygrał...kierownik Solidexu Robert Kaczara. Wszyscy inni, którzy brali udział w zabawie mogą liczyć do końca stycznia na dodatkowy rabat 10% przy zakupach w Magic Sport.

Długo między słupkami Promyka Bolęcin świetnie spisywał się Patryk Kowalski i do przerwy MKS prowadził tylko 1-0. Kiedy w drugiej połowie padła druga bramka worek się rozwiązał i ostatecznie MKS U-20 rozgromił rywala odnosząc drugie zwycięstwo z rzędu. Mecz wybrany tym najciekawszym w kolejce nie zawiódł. Protector prowadził z Solidexem i wydawało się, że pokona lidera. Solidex w swoim stylu wziął się jednak do odrabiania strat i mimo braku nominalnego bramkarza zdołał wygrać 8-6 utrzymując przodownictwo w tabeli. W dołku jest Megalo, które przegrało drugi mecz z rzędu. Piotr Witoń w ataku i Miłosz Kocot w bramce nie pomogli w starciu z Krisbudem, w którym debiutował Sieczko, a świetnie między słupkami spisywał się Gielarowski. Bodypak prowadził z Wygiełzowem, ale z minuty na minutę słabł i Wygiełzów dzięki składnym akcjom zanotował pewne punkty.

MSLF

MKS Trzebinia U-20 - Promyk Bolęcin 10-1 (1-0)

Bartosz Kurek 3, Łukasz Sohacki 2, Karol Łubik, Filip Głowacz, Paweł Celiński, Jakub Skrzypek, Mateusz Lasik - Dominik Sieprawski

ŻK: Adrian Głuszko (Promyk)

MVP meczu: Bartosz Kurek (MKS U-20)

Solidex - Protector 8-6 (2-5)

Jakub Żegleń 2, Dariusz Wilczak 2, Rafał Pacwa 2, Mateusz Węgorek, Konrad Bogacz - Dawid Pluta 3, Karol Górkowski 2, Michał Olszewik

ŻK: Konrad Bogacz (Solidex) - Sebastian Kaniewski, Michał Olszewik, Dawid Pluta, Adam Skórzewski (Protector)

CZK: Konrad Bogacz (Solidex)

MVP meczu: Dariusz Wilczak (Solidex)

Megalo - Krisbud 4-5 (2-4)

Patryk Nędza 2, Łukasz Wierzba 2 - Michał Cząstka 2, Krzysztof Sieczko, Daniel Prokop, Patryk Nędza (sam)

CZK: Krzysztof Dulowski (Krisbud)

MVP meczu: Łukasz Gielarowski (Krisbud)

Wygiełzów - Bodypak 4-1 (2-1)

Tomasz Bieda 2, Łukasz Grabowski, Mateusz Kasperczyk - Piotr Walas

MVP meczu: Łukasz Krawczyk (Wygiełzów)

7 kolejka miała dwa oblicza. Pierwsze pozytywne bowiem mecze były ciekawe i trzymające w napięciu. Drugie negatywne bowiem do rywalizacji nie stanął Promyk Bolęcin, a że miał rozegrać zaległy mecz z Magic Sportem oraz normalny z Fablokiem U-16 nie odbyły się aż dwa pojedynki.

Do pierwszego meczu Magic Sport przystąpił w wyjątkowo szerokim składzie. Zabrakło jedynie Dawida Motyczko, który leczy kontuzję. Rywala nie przestraszył się młody MKS Trzebinia 2004 I, który zagrał z zaangażowaniem i długo stawiał opór w pierwszych minutach mając nawet kilka grożnych okazji. Magic Sport prowadzenie objął pod koniec pierwszej połowy kiedy z dystansu huknął Praszek. W drugiej połowie ten sam zawodnik wykończył zaspołową akcję zespołu, a podobnie uczynił także Maciej Grudziński i Magic Sport wygrał 3-0 z bardzo dobrze prezentującą się Trzebinią. Słabiej tym razem spisały się prezentujące nierówną formę Kuce, które przegrały z drugim zespołem MKS Trzebinia 2004. Nie zawiódł mecz kolejki. LKS gang wzmocniony Kacprem Łaskim prowadził z Trzebinią JS I 2-0. W drugiej połowie MKS starał się odrobić straty, ale Karaśkiewicz był długo nie do pokonania. Kontakt złapał dopiero Wnuk, ale Gang szybko odpowiedział strzałem do pustej bramki. MKS się jednak nie poddał i zdołał doprowadzić do stanu 3-3. W samej końcówce gracze z Trzebini zapomnieli jednak o defensywie Po dalekim wyrzucie sytuację wykorzystał Łaski i LKS Gang wygrał 4-3. Taki wynik w TYPERZE MAGIC SPORT trafił Eryk Adamski i to on odebrał piłkę Select Leao ufundowaną przez Salon Sportowy Magic Sport. Na zakończenie kolejki drugi zespół juniorów MKS Trzebinia wysoko pokonał Bułę i Spółę. Najsłabszy zespół ligi tym razem zebrał nieco szerszą kadrę i momentami ambitnie walczył z rywalem, ale to było i tak za mało aby przegrać w mniejszych rozmiarach.