MSMLF, MSLF wyniki, relacja zdjęcia.

MSMLF, MSLF  wyniki, relacja zdjęcia.

W Magic Sport Młodej Lidze Futsalu została rozegrana 4 seria gier. Seniorzy walczyli po raz trzeci. Rywalizacja odbyła sie w hali w Libiążu ponieważ w Chrzanowie miał być dwudniowy turniej Jujitsu. Jak się okazało zawody zostały rozegrane tylko w sobotę, a w niedzielę hala w Chrzanowie stała pusta. Co gorsze była zamknięta przez co nie mieliśmy możliwości wzięcia z magazynu rzeczy potrzebnych do organizacji ligi w Libiążu. Ubolewamy więc mocno nad faktem zarządzania terminami w hali sportowej w Chrzanowie i mamy nadzieję, że sprawa zostanie poruszona w odpowiednich miejscach.

Magic Sport Młoda Liga Futsalu

Magic Sport – MKS Trzebinia 2004 II 9-2 (4-0)

Dawid Motyczko 5, Kacper Klechowski 2, Oskar Chechelski, Maciej Praszek – Dariusz Kaczmarczyk, Hubert Duleba

MVP: Kacper Burzej (Magic Sport)

Promyk Bolęcin Junior – MKS Trzebinia 2004 I 2-3 (0-2)

Jakub Adamczyk 2 – Igor Krzywda, Jan Garlacz, Konrad Kalinowski

ŻK: Aleksander Zmyślony (Promyk)

MVP: Konrad Kalinowski (MKS)

Buła i spóła – Kuce Football Club 1-12 (0-3)

Kacper Deja – Wojciech Pniak 5, Mateusz Ciereszko 2, Mateusz Merta 2, Tomasz Walus, Kacper Filip, Dawid Płonka

MVP: Wojciech Pniak (Kuce)

MKS Trzebinia JS II – Solidex Junior 3-6 (2-3)

Kacper Duda, Patryk Kurek, Szymon Zając – Mateusz Węgorek 3, Kamil Piegzik 2, Kacper Kikla

MVP: Mateusz Węgorek (Solidex)

Fablok U-16 – LKS Gang 9-2 (3-0)

Karol Piechota 2, Adam Filipski 2, Maksymilian Pędrys 2, Filip Surowiec, Jakub Gedłek, Łukasz Nowak (sam) – Albert Ryska, Łukasz Nowak

MVP: Olaf Przewoźnik (Fablok)

Magic Sport na inaugurację kolejki bez większych problemów pokonał MKS Trzebinia 2004 II wskakując na pierwsze miejsce w tabeli. Ciekawy przebieg miało drugie spotkanie. MKS Trzebinia 2004 I wygrywał z Promykiem 2-0, ale ten mimo gry gołą piątką za sprawą dwóch bramek Adamczyka doprowadził do remisu. W końcówce w polu karnych strzał ręką zablokował jednak Zmyślony i MKS po karnym Kalinowskiego zapewnił sobie wygraną 3-2. Buła i spuła walczyli z Kucami tylko w pierwszej połowie. W drugiej worek z bramkami się rozwiązał i Buła mimo szerokiej kadry zaliczył kolejną wysoką porażkę. Bez punktów pozostaje wciaż MKS Trzebinia JS II, tym razem gracze MKS-u po wyrównanym pojedynku ulegli Solidexowi. Nadspodziewanie wysoko fablok U-16 wygrał z LKS Gang. Niepokonany dotąd zespół spadł tym samym na czwarte miejsce w tabeli.

Magic Sport Liga Futsalu

Zagórzanka Zagórze – Wygiełzów 2-20 (0-9)

Karol Piechota 2 – Maciej Śliski 5, Mateusz Śliwiński 4, Łukasz Grabowski 4, Przemysław Nowicki 3, Tomasz Bieda 2, Mateusz Kasperczyk, Jakub Ciupek

ŻK: Łukasz Krawczyk (Wygiełzów)

MVP: Maciej Śliski (Wygiełzów)

Bodypak – Promyk Bolęcin 7-3 (3-1)

Piotr Walas 2, Dawid Kurzański 2, Radosław Dul, Radosław Górka, Igor Borowicz – Dominik Sieprawski, Daniel Doległo, Adrian Głuszko

MVP: Oskar Aust (Bodypak)

Krisbud – Solidex 4-4 (2-1)

Paweł Piskorz 3, Szymon Nowak – Konrad Bogacz, Kamil pater, Jakub Żegleń, Krystian Bloch

ŻK: Krystian Bloch (Solidex)

MVP: Paweł Piskorz (Krisbud)

Słodki Stół – Megalo 5-10

Kacper Głowacz, Bartłomiej Machowski, Jan Martyniak, Michał Kowalik, Adrian Zybiński – Łukasz Wierzba 4, Piotr Witoń 2, Patryk Nędza 2, Jakub Kikla 2

MVP: Tomasz Ćwikła (Megalo)

Protector – Domove 4-6 (1-3)

Dawid Pluta, Michał Olszewik, Karol Górkowski, Adrian Kaczmarski – Jakub krzciuk 2, Jakub Sidor 2, Jakub Jochymek, Oskar Szczurek

ŻK: Adrian Pieczonka (Domove)

MVP: Jakub Krzciuk (Domove)

Pierwszy mecz mógł się nie odbyć. Zagórzanka na hali zjawiła się tylko w trójkę. Zawodnicy przekonali do gry jednak młodych graczy Fabloku U-16. Ci słabsi fizycznie oraz zmęczeni rozegranym chwilę wcześniej meczem nie byli w stanie nawiązać walki z Wygiełzowem, który rozgromił Zagórzankę 20-2. Długo ciekawie było w drugim meczu. W drugiej połowie Bodypak jednak wypracował sobie przewage, której nie oddał do końca spotkania i pokonał Promyka 7-3. Po raz kolejny walkę do samego końca pokazał Solidex, który przegrywał cały mecz z Krisbudem, ale w końcówce ze stanu 2-4 zdołał doprowadzić do wyniku 4-4. Wzmocniony Słodki Stół przez długi czas podejmował walkę z Megalo. Cateringowcy jednak ciągle prowadzili by w drugiej odsłonie powiększyć przewagę i nie być zagrożonym w ostatnich minutach. Pozycję lidera tabeli utrzymało Domove, które szybko objęło prowadzenie z Protectorem. Na początku drugiej połowy rywal zdołał jednak wyrównać, ale kolejne bramki pozwoliły Domove wygrywać 6-3. Protector zdołał jedynie nieco zniwelować straty golem w ostatniej sekundzie.