4 kol. MSMLF, 3 kol. MSLF - harmonogram, zapowiedź.

Na najbliższe futsalowe emocje zapraszamy w najbliższą niedzielę, 2 grudnia do Libiąża. Od 12 zagrają młodzieżowcy, a później po tygodniu na parkiecie zobaczymy seniorów (terminarzowa 3 kolejka)

Magic Sport Młoda Liga Futsalu

12.00 Magc Sport - MKS Trzebinia 2004 II

12.50 Promyk Bolęcin Junior - MKS Trzebinia 2004 I

13.40 Buła i spóła - Kuce Football Team

14.30 MKS Trzebinia JS II - Solidex Junior

15.20 Fablok U-16 - LKS Gang

Pauza: MKS Trzebinia JS I

W pierwszym meczu zdecydowanym faworytem jest Magic Sport, który ma na koncie komplet puntków. Młodzi gracze z Trzebini z pewnością powalczą, ale jednak trudno spodziewać się aby zdobyli pierwsze punkty w sezonie. Starsi zawodnicy Promyka Bolęcin moga mieć problem z młodym MKS Trzebinia 2004 jeśli do gry przystapią wąską kadrą. Może się tak stać bowiem chory jest np. Szczepina. Kuce w 3 kolejce odniosły pierwszą wygraną i z pewnością będą chciały iśc za ciosem. Buła i spóła na swoim terenie zapewne powalczy, ale raczej zazna kolejnej porażki. Wyrównane powinno być czwarte starcie. Dużo zależy jednak od ilości zawodników jakimi będą dysponować obie drużyny.Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się mecz nr 5. LKS Gang do tej pory wygrywa i planuje się na trzeciej pozycji. Jeśli Fablok U-16 chce być na podium musi ten mecz wygrać i zatrzymać skutecznego w ofensywie Ślósarza.

Magic Sport Liga Futsalu

16.20 Zagórzanka Zagórze - Wygiełzów

17.10 Bodypak - Promyk Bolęcin

18.00 Krisbud - Solidex

18.50 Słodki Stół - Megalo

19.40 Protector - Domove

Pauza: MKS Trzebinia U-20

Faworytem pierwszego meczu jest Wygiełzów, który z pewnością będzie chciał zmazac plamę po porażce z Solidexem. Na pierwsze punkty czeka Bodypak, a Promyk z Pewnością jest w ich zasięgu. W meczu na szczycie Solidex będzie czuł się w Libiążu jak w domu. krisbud tanio skóry z pewnością nie sprzeda więc zapowiadają sie spore emocje. Takie mogą być także w kolejnym meczu. Słodki stół musi zatrzymać jednak najgorożniejszych w ofensywie Megalo Łukasza Wierzbę i Piotra Witonia. Protector zawsze jest drugim rywalem dla każdego. Dobre interwencje Górkowskiego i jego wyrzutu z pewnością nie ułatwią zadania Domove, które do tej pory gra solidnie. Dużo zależy jednak od składu zespołu na niedzielny pojedynek.