MSMLF i MSLF startuje 12 listopada! Ważne informacje!

MSMLF i MSLF startuje 12 listopada! Ważne informacje!

Na futsalowo będziemy świętować 100-lecie Niepodległości Polski! Rozgrywki Magic Sport Młodej Ligi Futsalu (rocznik 2001 i młodsi) oraz Magic Sport Ligi Futsalu (seniorzy) zainaugurujemy w PONIEDZIAŁEK 12 listopada!

W obu ligach zagra jedenaście zespołów. Rozegranych zostanie więc 11 kolejek, a w każdej z nich jeden zespół będzie pauzować. Do startu rywalizacji pozostały nieco ponad dwa tygodnie. Zachęcamy więc zespoły do kompletowania składów, kibiców do rezerwowania czasu aby odwiedzić trybuny chrzanowskiej hali, a sympatyków futsalu w Chrzanowie do wsparcia organizacji lig w formie sponsoringu.

WAŻNE INFORMACJE:

- Magic Sport Młoda Liga Futsalu - MSMLF (zawodnicy rocznik 2001 i młodsi)

- Magic Sport Liga Futsalu - MSLF (seniorzy - od 15 lat)

- Wpisowe w MSLF 1400 zł (możliwość wpłaty w dwóch ratach 700 zł przed pierwszą kolejką, 700 zł do 4 kolejki)

- Wpisowe w MSMLF 300 zł (możliwość zapłaty 30 zł przed każdym spotkaniem)

- Zespoły, które potrzebują otrzymać rachunek za wpłatę wpisowego proszone są o wcześniejsza informację do organizatora

- Mecze rozgrywane zgodnie z harmonogramem zamieszczanym na FB i stronie internetowej na 5-6 dni przed daną kolejką

- Mecze rozgrywane zgodnie z kolejnością kolejek na stronie PPN Chrzanów (w przypadku konieczności prawidłowego przebiegu rozgrywek np. pauza jakiegoś zespołu może zostać zmieniona kolejność kolejek).

- Sugestie co do godzin rozgrywania spotkań (tylko ważne powody np. turniej, mecz itp) prosimy zgłaszać najpóźniej tydzień przed daną kolejką

- Drużyna w składzie na cały sezon może mieć maksymalnie 20 zawodników

- Mecze rozgrywane zgodnie z przepisami futsalu. Wyjątek stanowi czas gry (2 x 20 minut czasu ciągłego, czas zatrzymywany wyłącznie na wskazanie sędziego oraz w dwóch ostatnich minutach przy przewadze jednej z drużyn nie większej niż dwie bramki), przewinienia akumulowane (przedłużony karny po 5 faulu, czas gry przy przedłużonym karnym jest zatrzymywany)

- Każda drużyna zobowiązana jest posiadać jednolite stroje wraz z numerami

- Kierownik/kapitan drużyny przed meczem jest zobowiązany podejść do stolika sędziego w celu odebrania sprawozdania i wypełniania składu drużyny 

- Każda z drużyn ma do dyspozycji szatnię z sanitariatami. Po zakończonym meczu drużyna ma maksymalnie 20 minut na opuszczenie szatni.

- Każda z drużyn oraz kibice są zobowiązani do dbania o porządek na hali sportowej (szatnie, trybuny). Na terenie obiektu obowiązuje zakaz spożywania alkoholu oraz palenia (monitoring!)

- Jeżeli mecze są filmowane przez Chrzanowską Telewizję Lokalną i reporter lub organizator wyznaczy osoby do wywiadu mają one obowiązek się na nim stawik. Odmowa wywiadu to kara dla zespołu w wysokości 50 zł.

- Zawodnik pauzuje w kolejnym spotkaniu po otrzymaniu 4, 6, 8 i każdej kolejnej żółtej kartki. Po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej kartki o karze dla zawodnika decyduje organizator analizując dokonane przewinienie. Za czerwone kartki pokazane za wybitnie niesportowe zachowanie lub wybitnie niesportowe zachowanie na ławce rezerwowych czy trybunach organizator może ukarać zawodnika/drużynę kara finansową.

- Mecze będą rozgrywane w hali sportowej MOKSiR w Chrzanowie, ale w wyjątkowych przypadkach także w hali sportowej w Libiążu

- Trzy najlepsze drużyny w każdej z lig otrzymają nagrody rzeczowe, puchary oraz medale. Wszystkie drużyny uczestniczące w lidze otrzymają pamiątkowe statuetki oraz symboliczne nagrody rzeczowe. Przyznane zostaną także liczne nagrody indywidualne.

Wszelkie informacje można uzyskać u Adama Banacha tel. 514 563 420 bananito@poczta.fm

ORGANIZATOR:

- MKS Fablok Chrzanów i Stowarzyszenie Chrzanowski Futsal

PARTNERZY I SPONSORZY:

- Gmina Chrzanów

- Poseł RP Marek Sowa

- Salon Sportowy Magic Sport

- Chrzanowska Telewizja Lokalna

- Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej Przełom

- Słodki stół

- Kumala ubezpieczenia

- NZOZ Medex

- Domove

- Firma Cateringowa Megalo

- Marcin Korzeniowski Dj Spoon

- Fotograf Marcin Niedośpiał

- Dan Cake

- Bartłomiej Gębala - Radny Powiatu Chrzanowskiego

- Ideabud

- Salony Meblowe Marko

- Studio NEWBODY - trening metoda EMS

- Kameralny Klub Fitness Step by Step

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości