1 kol. MSMLF i MSLF - harmonogram, zapowiedź.
Wielkimi krokami zbliża się futsalowy sezon 2018/2019 w Chrzanowie! Na 1 kolejkę Magic Sport Młodej Ligi Futsalu i Magic Sport Ligi Futsalu zapraszamy w poniedziałek 12 listopada!
Magic Sport Młoda Liga Futsalu
1 kolejka, 12.11.2018 r.
10.30 LKS Gang – Promyk Bolęcin Junior
11.20 Kuce Football Club – MKS Trzebinia 2004 I
12.10 Fablok U-16 – MKS Trzebinia 2004 II
13.00 Buła i spóła – MKS Trzebinia JS I
13.50 Solidex Junior – Magic Sport
Pauza: MKS Trzebinia JS II
W Magic Sport Młodej Lidze Futsalu zagra 11 drużyn. Rywalizacja będzie toczyć się w roczniku 2001. Zawodnicy w tym wieku mieli okazję rywalizować w zeszłym roku oraz dwa lata temu w mini lidze. Patrząc na wyniki z poprzednich sezonów faworytem wydaje się być Magic Sport. W zeszłym roku zespół jednak dopiero w ostatniej kolejce zapewnił sobie mistrzostwo pokonując juniorów MKS Trzebinia, którzy także teraz z pewnością będą chcieli być w czołówce. Lepiej powinni spisać się także ich młodsi koledzy. MKS Trzebinia 2004 będzie wzmocniony graczamii z rocznika 2003 co spowoduje wyższy poziom oraz rywalizację w zespołach. Gucci Gang zmienił nazwę na Fablok U-16 i także dzięki ograniu na hali powinien należec do czołówki. Grę LKS Gang powinien ciągnąć Piotr Ślósarz, a Promyk Bolęcin, Kuce, Buła i spóła czy Solidex junior to nowicjusze, którym będziemy przyglądać się w pierwszej kolejce.
Magic Sport Liga Futsalu
1 kolejka 12.11.2018 r.
15.00 Solidex - Megalo
15.50 Zagórzanka Zagórze – Krisbud
16.40 Bodypak – Protector
17.30 MKS Trzebinia U-20 - Domove
18.20 Wygiełzów – Słodki Stół
Pauza: Promyk Bolęcin
W seniorskiej lidze mistrzostwo z pewnością będzie chciał obronić Wygiełzów. W ostatniej chwili do stawki w zastępstwie Dulowej dołączył Krisbud, który przed rokiem siągnął po srebrne medale. Mocne powinny być ograne w rozgrywkach zespoły Megalo oraz Solidexu, który w tym sezonie będzie dysponował szeroką kadrą. Groźny dla wszystkich zawsze jest Protector, a solidny poziom prezentuje Bodypak. W Słodkim Stole zagrają zawodnicy Błyskawicy Myślachowice, którzy także w zeszłym sezonie długo mieszali w czołówce. Naprzeciw doświadczonych zespołów staną te młode czyli Domove oraz MKS Trzebinia U-20 oraz debiutująca w stawce Zagrórzanka.
Serdecznie zapraszamy zawodników i kibiców do spędzenia czasu w hali sportowej w Chrzanowie w poniedziałek 12 listopada od 10.30 do 19.10! Zachęcamy do obserwowania spotkań i kibicowania swoim znajmym.! Prosimy o sportowy i kulturalny doping oraz zachowanie porządku na trybunach oraz w szatniach!