MMP U-20 w Gliwicach - LIVE

W tym newsie będziemy informować o przebiegu rywalizacji podczas MMP U-20 w Gliwicach. Przypominamy, że początek rywalizacji w piątek 19 grudnia o 13.00. Wyniki na żywo na stronie: http://www.futsalmmp.pl relacje tekstowe z piątkowych spotkań można śledzić natomiast tutaj: http://www.lajfy.com/league/index/id/1597?date=2015-12-18.

GRUPA A

Huta Łęczyca -  TAF Toruń 0-4

Rekord BIELSKO-BIAŁA -  GSF Gliwice 3-4

Rywalizacja w grupie A rozpoczęła się  zaskakująco. Toruń szybko objął prowadzenie i nie oddał go do końca mimo gry w przewadze rywala.  Także GSF prowadził do przerwy z Rekordem 4-0 dzięki precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku.  W drugiej połowie Rekord złapał kontakt ale nie zdołał wyrównać

GRUPA B

BSF Bochnia -  AZS UMCS Lublin 1-0

SCHLF Clearex -  Nbit Gliwice 2-0 (Ząbek,  Piskorz)

W grupie B Bochnia po otwartym meczu wygrała z Lublinem 1-0. Jedyną bramkę BSF zdobył posyłając piłkę między nogami bramkarza.  Clearex wygrał z Nbitem 2-0 kontrolując przebieg meczu.  Brakowało jednak skuteczności  bo wynik powinien być dużo wyższy.  Wynik otworzył Ząbek a na 2-0 trafił Piskorz.

GRUPA C

GKS Tychy -  Głogów 1-2

Wieliczka -  Kartuzy 4-1

Tychy zostały skontrowane i mimo większej kultury gry przegrały.  mściowoj natomiast długo walczył ale stałe fragmenty Wieliczki i trzy gole Przybyła rozwijały wątpliwości.

GRUPA D

Unisław -  AZS UG 2-1

GAF Gliwice -  AZS UEK Kraków 3-1

Unisław był drużyną lepszą i wygrał ale jeśli chce myśleć o awansie w sobotę musi zagrać dużo lepiej. UEK został zepchnięty przez gospodarzy do defensywy i nie miał atutów aby powalczyć o komplet punktów.