MMP U-18 w Pawłowicach rozpoczęte.(zdjęcia)

Rozpoczęły się MMP U-18 w futsalu w Pawłowicach. Chrzanów w turnieju reprezentuje UKS II LO. Podopieczni Mirosława Kikli zmierzyli się z GKS Futsal Tychy. Mecz rozpoczął się od przewagi w posiadaniu piłki i ładnym rozkręcaniu akcji przez czwórkę: Lelito, Wallentin, Sidor i Nędza. Ostatni jednak w 3 minucie stracił piłkę, z bramki nie wyszedł na czas Doległo i Tychy objęły prowadzenie. W 8 minucie było już 0-2 i UKS musiał gonić wynik co szczególnie zawzięcie czynił w drugiej połowie kompletnie spychając Tychy do defensywy. Piłki często wędrowały do najlepszego na parkiecie Norberta Lelito, ale brakowało mu szczęścia w polu karnym. Bramkę kontaktową udało się UKS-owi jednak zdobyć. Właśnie Lelito zgrał do Sidora, a ten tylko dopełnił formalności. Więcej goli już jednak nie padło i w sobotę UKS II LO czeka ciężkie zadanie. Aby myśleć o awansie do ćwierćfinału musi pokazać obrońcę tytułu - Hurtap Łęczyca, który przynajmniej w teorii z pewnością jest faworytem meczu. W grupie B walczą tylko trzy drużyny - wycofał się bowiem Unikat Osiek.

Trzy drużyny grają także w grupie C. Dopiero w sobotę na parkiecie pokaże się więc Wieliczka z Norbertem Bębenkiem w składzie. Łatwe zwycięstwo 5-0 nad Błękitnymi Kmiecin zanotował natomiast Rekord. W pierwszej czwórce zagrał strzelec dwóch bramek Kacper Dudzik, a w drugiej tyły trzymał Igor Borowicz. W Grupie A mimo kilku dobrych okazji Lubawa tylko zremisowała 0-0 z TAF-em Toruń, a Gwiazda mająca tylko jednego zawodnika na zmianę uległa 1-3 centrum Pszczyna. najciekawsza walka zapowiada się w grupie D. Tam CityZen Poznań wygrał 4-1 z GSF Gliwice, a aż 10 bramek padło w meczu gospodarzy z Sobkiem. Pawłowice wygrały mecz 6-4.

Relacje ze spotkań w sobotę będzie można śledzić już od 9.00 na Śląskie TV - http://www.slaskie.tv/na-zywo . UKS II LO z Hurtapem zagra o 15.40.