Grand Prix U-18 - LIVE

Już dzisiaj od 14.30 w Bielsku-Białej będzie trwał pierwszy turniej eliminacyjny Grand Prix U-18 z udziałem SChLF Clearex. Zachęcamy do śledzenia meldynków z Bielska.

HARMONOGRAM:

14.30 Rekord Bielsko-Biała - Elmar Jędrzejów (3-1) 11-4

Rekord od początku kontrolował  przebieg meczu.  Elmar czasem kontrował i udało mu się  pokonać Kałużę.  W końcówce  wycofanie bramkarza przez Elmar rozwiązało worek z bramkami.

15.20 SChLF Clearex - Sobek Kraków 3-6 (0-5)

Bramki dla SChLF strzelili Jochymek Domagała i Sz.  Przepiótka

Do przerwy Sobek wykorzystał swoje kontry i gromił nasz zespół.  W drugiej połowie SChLF prowadził grę ale strata była zbyt duża aby odrobić. W końcówce Sobek przeprowadził kontrę i ustalił wynik meczu na 6-3.

16.20 Rekord Bielsko-Biała - Sobek Kraków 6-1 (5-1)

17.10 SChLF Clearex - Elmar Jędrzejów 5-3 (1-2)

Znowu rywal objął prowadzenie po kontach i było  0-2. Przed przerwą  kontakt złapał Bloch a w drugiej połowie przewaga SChLF została potwierdzona golami Blocha Domagały i Nędzy.  Przy przewadze rywala wynik ustalił Domagała.

18.10 Sobek Kraków - Elmar Jędrzejów 7-3 (4-2)

19.00 Rekord Bielsko-Biała - SChLF Clearex 8-2 (1-1)

Po pierwszej połowie i bramce Majki na tablicy był remis. W drugiej połowie Rekord był już skuteczny i rozgromił nasz zespół.  Drugą bramkę dla Clearexu strzelił Majka.