Eliminacje MMP U-20 - awans Bochni i UEK-u.

11 listopada w całej Polsce rozegrano turnieje eliminacyjne MMP U-20 w futsalu. Jeden z turniejów odbył się w Chrzanowie. Zagrały w nim drużyny SChLF Chrzanów, Lex Kancelaria Słomniki, BSF Bochnia i AZS UEK Kraków .

https://photos.google.com/share/AF1QipMuwA_MeTu_75zcm4bwtb-BuOJ_jLLCErC894iENNGn4MaPOn-p23bpNRCOvF-pag?key=OHBqZHNWNXVnc1RsZFU2b0FFRndLc1dudGpuNzlB - Galeria zdjęć z turnieju

Turniej można zaliczyć na plus pod względem organizacyjnym. Szczególnie pierwsze spotkania przyciągnęły na trybuny spore grono kibiców. Wszystkie drużyny na powrót do domu otrzymały słodki poczęstunek od Dan Cakke. Każdy zespół wyjechał z Chrzanowa z pamiątkową statuetką. Upominki oraz nagrody rzeczowe od Salonu Sportowego Magic Sport otrzymali także najlepszy strzelec, zawodnik i bramkarz turnieju.Nagrody wręczył radny gminy Chrzanów Miłosz Kocot. Na parkiecie można było także zobaczyć występy dziewczyn z JUST DANCE.

Do poziomu organizacyjnego nie dostosowali się niestety zawodnicy SChLF-u. W pierwszym meczu szybko stracona bramka spowodowała, że gospodarze musieli atakować, ale nie stwarzali sytuacji. Kancelaria Lex natomiast skutecznie kontrowała i prowadziła 3-0. Nadzieje miejscowym dał Jochymek, ale w końcówce złe krycie Przepiórki wykorzystał Porębski i zrobiło się 4-1. W drugim meczu SChLf prowadził z UEK-iem po bramce Lamenta. Tuż przed końcem pierwszej połowy rywale wyrównali. Przewaga miejscowym została udokumentowana w drugiej odsłonie golem Wallentina, ale prowadzenie nie zostało podwyższone i po jednej z kontr UEK w samej końcówce skutecznie wykonał rzut wolny doprowadzając do remisu równo z końcową syreną. Kilku zawodników odczuło trudy meczu i turnieju schodząc z parkietu z urazami. Częśc z nich była także zmęczona po rozegranych wcześniej meczach na trawie. Organizmu nie dało się niestety oszukać. W ostatnim meczu nie brakło jednak siły czy umiejętności. Brakło ambicji. Po wygranej UEK-u nad Kancelarią Lex było wiaodmo, że SChLF nie uzyska awansu i zawodnicy przeszli obok meczu z Bochnią przegrywając 0-9. Dla kilku z nich jak Górkowski, Lament, Sidor i Lelito był to koniec futsalowej przygody z MMP. Przgody okraszonej medalami z poprzednich sezonów. Niestety koniec okazał się mało przyjemny...

Awans do finałów wywalczyła najlepiej grająca Bochnia oraz ambitnie walcząc AZS UEK. Nieco brakło Kancelarii Lex. Podopieczni Miłosza Kocota byli bliscy celu, ale kilku ogranych zawodników to jednak za mało.

BSF Bochnia - AZS UEK Kraków 2-2 (1-1)

1-0 Patryk Kura 5'
1-1 Piotr Janik 12'
1-2 Krzysztof Marut (przedłużony rz. karny) 21'
2-2 Arkadiusz Budzyn (karny) 24'

SChLF Chrzanów - Kancelaria Lex Słomniki 1-4 (0-2)

0-1 Dawid Porębski 1'
0-2 Artur Ząbek 9'
0-3 Kamil Dziwiszewski 19'
1-3 Jakub Jochymek 21'
1-4 Dawid Porębski 23'

BSF Bochnia - Kancelaria Lex Słomniki 3-3 (2-2)

1-0 Patryk Kura 4'
2-0 Daniel Bukowiec 9'
2-1 Dawid Porębski 10'
2-2 Kamil Dziwiszewski 10'
2-3 Kamil Dziwiszewski 15'
3-3 Piotr Kazek 17'

AZS UEK Kraków - SChLF Chrzanów 2-2 (1-1)

0-1 Andrzej Lament 9'
1-1 Michał Sieńczak 12'
1-2 Jakub Wallentin 16'
2-2 Vladislav Malinevsky 24'

AZS UEK Kraków - Kancelaria Lex Słomniki 2-1 (0-0)

0-1 Artur Ząbek 14'
1-1 Krzysztof Marut 15'
2-1 Piotr Wawrzyniec 18'

BSF Bochnia - SChLF Chrzanów 9-0 (4-0)

1-0 Piotr Kazek 3'
2-0 Dominik Juszczak 4'
3-0 Daniel Bukowiec 9'
4-0 Arkadiusz Budzyn 11'
5-0 Dominik Juszczak 16'
6-0 Arkadiusz Budzyn 19'
7-0 Piotr Kazek 19'
8-0 Piotr Kazek 20'
9-0 Dawid Grzyb 22

TABELA:

1. BSF Bochnia 3 5 14-5
2. AZS UEK Kraków 3 5 6-5
-----------------------------------------------
3. Kancelaria Lex Słomniki 3 4 8-6
4. SChLF Chrzanów 3 1 3-15

Najlepszy bramkarz: Bartosz Knop (AZS UEK)

MVP: Dawid Porębski (Kancelaria Lex)

Król strzelców: Piotr Kazek (BSF Bochnia

SChLF: Górkowski, Pędziałek - Sz. Przepiórka, D. Przepiórka, Jochymek, Majka, Siatka, Nędza, Lelito, Sabuda, Wallentin, Cząstka, Lament, Sidor

Sędziowali: Grzegorz Hamowski, Mariusz Krupa, Łukasz Szymczyk

W finałach MMP U-20 zagrają:

1. Orzeł Jelcz Laskowice. (Gospodarz)

2. MKF Solne Miasto Wieliczka. (Obrońca tytułu)

3. UnisławPBDI Team.

4. TAF Toruń.

5. Rekord Bielsko-Biała.

6. Gwiazda Ruda Śląska.

7. GSF Gliwice.

8. GKS Futsal Tychy.

9. Junior Hurtap Łęczyca.

10. AZS UG Gdańsk.

11. Politechnika Gdańska.

12. AZS UMCS Lublin.

13. UEK Kraków.

14. Euromaster Głogów.

15. BSF Bochnia.

16. Gredar Futsal Team Brzeg.