1 kolejka MSMLF i MiniMSMLF - zapowiedź.

Po roku przerwy wznawiamy środowiskowe rozgrywki futsalowe w Chrzanowie. Podobnie jak 2 lata temu rywalizować będzie młodzież. Wtedy wygrały drużyny Złote Chłopaki (na zdjęciu) oraz MKS Krisbud Trzebinia-Siersza I. W tym roku w Magic Sport Młodej Lidze Futsalu dla rocznika 1998 zagra 11 ekip. W Mini Magic Sport Młodej Lidze Futsalu dla rocznika 2001 zagra sześć drużyn. Wszyscy uczestnicy w czasie trwania ligi zagrają dziesięć spotkań.

Pierwsza kolejka sezonu zostanie rozegrana w hali w Chrzanowie w niedzielę 13 listopada. Pierwszy mecz o 13.00, a zakończenie rywalizacji przed 20.00. Na kibiców będzie czekało osiem spotkań:

1 seria 13.11.2016 r.
13.00 MKS Fablok 2003 - Sprzęgło Sosnowiec MINI
13.50 Przepunchlina - MKS Trzebinia-Siersza MINI
14.40 MKS Krisbud I - MKS Krisbud II
15.30 Kolbeny - Bad Boys
16.20 MKS Fablok 2000 - Zakręceni w futbolu
17.10 LaBamBa - Team Spirit
18.00 Pryncy Pałki - Magic Sport MINI
18.50 Nieprzeciętni - Szansa na sukces
PAUZA: Chłopcy z marzeniami

Wszelkie sprawy organziacyjne były podane w jednym z wcześniejszych newsów. Drużynom przypominamy o wcześniejszym przybyciu na halę (20-30 minut) w celu wypełniania sprawozdania oraz listy zgłoszeń, a także przebrania się i rozgrzania (w korytarzu bez piłek). Przed każdym meczem kapitan drużyny przy stoliku sędziowskim musi uiścić opłatę w wysokości 30 zł za udział w meczu. Każda drużyna musi posiadać jednolite stroje.

Przypominamy także o obowiązku udzialania wywiadów na prośbę reporterów Chrzanowskiej telewizji Lokalnej!

ZAPRASZAMY DO GRY I KIBICOWANIA!