8 kol. MMSMLF i MiniMSMLF, Baraże do MMP U-14 - zapowiedź.

Wszystkich zawodników i kibiców zapraszamy do hali w Chrzanowie w nowym, 2017 roku. Futsalowe emocje rozpoczniemy w niedzielę 8 stycznia. Od 8.40 do 14.30 rozegranych zostanie osiem spotkań Mini Magic Sport Młodej Ligi Futsalu oraz Magic Sport Młodej Ligi Futsalu. Od 15.30 o awans do finałów MMP U-14 powalczy natomiast SChLF U-14.

MiniMSMLF i MSMLF 08.01.2017 r:

8.40 Team Spirit – Chłopcy z marzeniami TYP; 1

9.30 Zakręceni w futbolu – Szansa na sukces TYP; 2

10.20 MKS Fablok 2003 – Golden Five MINI TYP: X

11.10 Magic Sport – MKS Trzebinia-Siersza MINI TYP: 1

12.00 MKS Krisbud I - Kolbeny * TYP: 1

12.50 Nieprzeciętni – MKS Krisbud II TYP: 1

13.40 Bad Boys - LaBamBa * TYP: X

Sprzegło Sosnowiec – Pryncy Pałki – przełożony

PAUZA: MKS Fablok 2000

*- Mecze zostały zamienione z uwagi na występ MKS Trzebinia-Siersza w eliminacjach MMP U-18 w Tychach.

ZAWODNICY PAUZUJĄCY:

- Kacper Piwowarski (Nieprzeciętni) - 3 żk - 1 mecz

- Łukasz Paluch (Zakręceni w futbolu) - czk - 1 mecz

Po długiej świątecznej przerwie wracamy do hali w Chrzanowie. W MiniMSMLF przełożony został mecz Sprzęgła z Pryncy Pałkami. Wielu zawodników obu drużyn popołudniu zagra bowiem w turnieju U-14. W tej lidze liderujący Magic Sport podejmie Trzebinię. Mocy faworytom doda fakt, że do składu wraca po kontuzji Mateusz Hudzik. Po raz drugi kibicom zaprezentuje się Golden Five. Zobaczymy jak na tle tego rywala zaprezentuje się najmłodszy w stawce Fablok 2003.

W MSMLF powinno być kilka ciekawych pojedynków. Kolbeny zapowiadają szerszy skład aby powalczyć z liderującym Krisbudem. Gracze z Trzebini są jednak faworytem i mimo iż popołudniu mają eliminacje MMP U-18 nie powinni się oszczędzać. Ważny mecz czeka Krisbud II, który wkracza w fazę spotkań z trudnymi rywalami. Aby potwierdzić medalowe aspiracje musi wygrać z groźnymi Nieprzeciętnymi. Wyraźnych faworytów można wskazać w dwóch pierwszych meczach. Każdy inny wynik niż wygrane Team Spirit i Szansy na sukces z zamykającymi tabelę rywalami będzie niespodzianką. Z LaBamBą z pewnością będą chcieli powalczyć Bad Boys, ale to gracze z Regulic głodni gry są faworytem.

Zawody poprowadzą sędziowie z Krakowa: Łukasz Chowaniec i Łukasz Szymczyk.
BARAŻE MMP U-14:
HARMONOGRAM:
15.15 ODPRAWA TECHNICZNA
15.30 SChLF Chrzanów - AP Gliwice
16.15 Gwiazda Ruda Śląska - Góral Tryńcza
17.05 SChLF Chrzanów - Gwiazda Ruda Śląska
17.50 AP Gliwice - Góral Tryńcza
18.40 AP Gliwice - Gwiazda Ruda Śląska
19.25 SChLF Chrzanów - Góral Tryńcza
20.15 Zakończenie turnieju, rozdanie nagród

Po rywalizacji w MiniMSMLF i MSMLF przyjdzie czas na turniej Barażowy do MMP U-14 w futsalu. W tym roku nie są rozgrywane dwa turnieje po 6 drużyn jak dotychczas, a ze względu na duże odległości między miastami trzy takie imprezy, w których zagrają po 4 zespoły. O awans będzie bardzo trudno bowiem uzyska go jedynie zwycięzca oraz jedna drużyna z drugiego miejsca z najlepszym bilansem.

SChLF Chrzanów zmierzy się z Góralem Tryńcza, z którym rywalizował podczas eliminacji w Przeworsku. Chrzanowianie przegrywali w tym meczu 0-2, ale zdołali się zmobilizować i wygrali 4-2 przedłużając tym samym swoje szanse na awans do kolejnego etapu MMP. W Chrzanowie będziemy gościć także drużyny, które uległy w Bielsku-Białej zespołowi Rekordu. Są to Gwiazda Ruda Śląska i AP Gliwice. W meczu między nimi Gwiazda wygrała aż 9-1. Gwiazda z AP walczyła także w Libiążu przed rokiem w barażach do MMP U-14. Wtedy przepustkę w dramatycznych okolicznościach wywalczyli sobie gracze Gwiazdy.

Chrzanowianie do rywalizacji przystąpią w identycznym składzie jak w Przeworsku, ale bogatsi o doświadczenia kilku treningów odbytych w okresie świątecznym. Zespół jest złożony z zawodników Chełmka, Górnika Libiąż i Fabloku. Miejmy nadzieję, że taki mix przyniesie efekt. Zapraszamy więc do kibicowania młodym zawodnikom.

Jako organizatorzy postaramy się o odpowiednie ugoszczenie drużyn. Materiał filmowy z turnieju przygotuje Chrzanowska Telewizja Lokalna, a galerię fotograf Marcin Niedośpiał. O oprawę muzyczną zadba DJ-Spoon Marcin Korzeniowski. Opiekunowie drużyn będą mogli skorzystać z Vip Roomu, w którym znajdą się m.in ciasta od firmy Dan Cake, a posiłek dla drużyn przygotuje w okazyjnej cenie Firma Cateringowa Megalo. Wszystkie ekipy otrzymają pamiątkowe statuetki. Przyznane zostaną oczywiście także wyróżnienia indywidualne (MVP, strzelec, bramkarz) oraz wybrani najlepsi gracze w poszczególnych drużynach oraz każdym meczu. Upominki czekają także na trenerów Górala, Gwiazdy i AP.

Nagrody rzeczowe przekazał Salon Sportowy Magic Sport, a organizację imprezy wspomogła Gmina Chrzanów, Starostwo Powiatowe oraz w szczególności Urząd Marszałkowski w Krakowie. Baraże MMP U-14 odbywają się pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego - Jacka Krupy.

Sędziują: Janusz Krupnik, Łukasz Chowaniec, Łukasz Szymczyk

Zapowiedź Baraży MMP U-14 w Chrzanowie: