15 kolejka MSMLF i MINI MSMLF (zapowiedź - zmiany)

Po emocjach związanych z Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski w futsalu przyszedł czas na finisz Magic Sport Młodej Ligi Futsalu oraz MINI Magic Sport Młodej Ligi Futsalu. W najbliższą niedzielę 15 lutego zapraszamy na dziewięć spotkań od godziny 13.00:

HARMONOGRAM:
13.00 UKS II LO - Promyk Dan-Rem Bolęcin TYP: 2
13.50 Żarki - Nadwiślanin Gromiec TYP: 1
14.40 MKS Fablok Chrzanów 2001 - MKS Krisbud 98 MINI TYP: 2
15.30 Antalya Junior - Zagórzanka Zagórze TYP: 1
16.20 MKS Krisbud 97 - KS Chełmek TYP: 1
17.10 Antalya Junior - MKS Fablok Chrzanów 2000 MINI TYP: 1
18.00 Megalo - KKG Trzebinia TYP: 1
18.50 Złote Chłopaki - Solidex Junior - Mecz kolejki w TYPERZE TYP: 1x
UWAGA! W związku z udziałem KKG Trzebinia w turnieju w Zabierzowie uległ zmianie harmonogram. Na ostatnią kolejkę został przełożony mecz KKG-Krisbud 97, a mecze Megalo-KKG i MKS Krisbud-97-KS Chełmek zostaną rozegrane o nowych godzinach!

W MINI MSMLF bardzo ważny mecz rozegra Antalya Junior. Kebaby muszą wygrać aby wyprzedzić Krisbud 99 i zająć drugie miejsce w tabeli. Pierwsze przypadnie bowiem Krisbudowi 98. Trudno się spodziewać aby zespół przegrał z ostatnim w tabeli MKS-em Fablok 2001. W grupie pocieszenia MSMLF powinniśmy obserwować wyrównane pojedynki. Zespoły walczą tam o ósme miejsce, któe da udział w turnieju o Puchar Ligi kończącym ligową rywalizację 1 marca. W grupie mistrzowskiej dwa mecze rozegra Krisbud 97. Pojedynek z KKG powinien być dla MKS-u formalnością. Starcie z Chełmkiem jednak może być już cięższe.Wszystko zależy jednak od tego jaki Chełmek zbierze skład. Nie zagrają bowiem pauzujący za kartki czapla oraz Wandas. Osłabiony skład na mecz z KKG będzie miało także Megalo, ale jeżeli Cateringowcy chcą być na podium mimo braku Łowca, Sabudy czy Lamenta muszą ten mecz wygrać. Ciekawie będzie także w meczu kolejki pomiędzy Złotymi Chłopakami, a Solidexem. Ci drudzy lubią sprawić niespodziankę. Jeżeli tak się stanie Złote Chłopaki mogą stracić pozycję lidera. W Solidexie na bramki będzie polował natomiast Konrad Bogacz, który chce wykorzystać pauzę Wandasa.

https://www.facebook.com/events/1538537359748130/ - WEŹ UDZIAŁ w wydarzeniu na Facebooku!