13 kolejka MSMLF i MINI MSMLF (zapowiedź)

Po tygodniowej przerwie zapraszamy na trybuny hali sportowej w Chrzanowie w niedzielę 25 stycznia od 13.00. Na kibiców będzie czekało osiem pojedynków. Sześc z nich to starcia w Magic Sport Młodej Lidze Futsalu, a dwa w MINI Magic Sport Młodej Lidze Futsalu. Najciekawiej powinno być oczywiście pod koniec rywalizacji naprzeciw siebie staną bowiem drużyny grupy mistrzowskiej walczące zarówno o wygranie ligi jak i znalezienie się na podium.

Niedziela, 25.01.2015 r.

13.00 MKS Fablok Chrzanów 2001 - Cool Sport (MINI) TYP: 2

Na parkiecie spotkają się dwie drużyny, który zamykają ligową tabelę. MKS Fablok 2001 jest siódmy nie mając jeszcze na swoim koncie punktów. Miejmy nadzieję, że zespół zbierze się na mecz bo ma już na swoim koncie dwa walkowery. W sportowej walce faworytem jest Cool Sport, który ma przewagę wieku i warunków fizycznych. Gracze Fabloku jeśli chcą osiągnąć dobry rezultat muszą ambitnie walczyć. W pierwszej rundzie Cool Sport wygrał 4-1.
13.50 Nadwiślanin Gromiec - Promyk Dan-Ren Bolęcin TYP: 2

Zespoły do meczu przystąpią w odmiennych nastrojach. W poprzedniej kolejce Promyk rozgromił Zagórzankę natomiast Nadwiślanin uległ wysoko UKS II LO. Faworytem jest więc Promyk, który jest groźny szczególnie w ofensywie. Promyk natomiast musi skupić się na obronie bo odrabianie strat na hali jest bardzo trudne.
14.40 Antalya Junior - UKS II LO TYP; 1

Mecz „na szczycie” grupy pocieszenia. Oba zespoły z pewnością przed startem sezonu myślały o lepszych pozycjach. Faworytem jest z pewnością Antalya, która dzięki wygranej może zapewnić sobie już siódme miejsce. W zespole zabraknie jednak chorego Przepiórki i skutecznego w ostatnich tygodniach Stacha, który jest kontuzjowany co ograniczy pole manewru Kebabom.
15.30 KKG Trzebinia - Solidex Junior TYP: 2

W ostatniej kolejce Korona gładko przegrała ze Złotymi Chłopakami natomiast Solidex ambitnie walczył z Chełmkiem i wywalczył remis z faworyzowanym rywalem. W tabeli wyżej jest Solidex, który jeśli chce jeszcze walczyć o podium musi wygrać. KKG ma raczej iluzoryczne szanse na medal i każde miejsce wyższe niż szóste będzie dla tej drużyny wielkim sukcesem.
16.20 MKS Fablok Chrzanów 98 - MKS Krisbud 99 (MINI) TYP: X2

W pierwszej rundzie Fablok 98 wygrał po zaciętym boju 4-3. Również i tym razem emocji nie powinno zabraknąć bowiem oba zespoły mają na koncie 19 punktów i zajmują odpowiednio trzecie i czwarte miejsce. Porażka może oznaczać dla jednej z drużyn brak miejsca na podium na koniec sezonu W Fabloku nie zagra pauzujący za czerwoną kartkę Grzegorz Pieczara, a w Krisbudzie 99 kontuzjowany Paweł Głuch.
17.10 Żarki - Zagórzanka Zagórze TYP: X

Oba zespoły mają na swoim koncie po 6 punktów i szczególnie w drugiej części sezonu spisują się słabo. Ciężko więc wytypować faworyta pojedynku. Ważne może okazać się zaangażowanie jednej ze stron bowiem obie drużyny często po stracie kilku bramek kompletnie odpuszczają dalszą część pojedynku
18.00 Złote Chłopaki - MKS Krisbud 97 TYP: X2

To niewątpliwie hit trzynastej kolejki. Złote Chłopaki z 31 punktami są liderem tabeli. Krisbud ma tylko punkt mniej i zajmuje drugie miejsce. W pierwszej rundzie Złote Chłopaki nieoczekiwanie rozgromiły rywala z Trzebini. Jeśli tak stanie się i tym razem powoli zespół będzie mógł się szykować do fetowania mistrzostwa. W przypadku wygranej Krisbudu wskoczy on na pozycję lidera, a na podium zrobi się bardzo ciasno. W Złotych Chłopakach będzie mógł zagrać już zawieszony Michał Olszewik. Jego kara została skrócona z pięciu do trzech spotkań. Kolejne jednak są w zawieszeniu. Jeżeli zawodnik otrzyma żółtą lub czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie będzie pauzował do końca sezonu.
18.50 Megalo - KS Chełmek TYP: 2

Megalo broni tytułu sprzed roku, ale na cztery kolejki przed końcem rywalizacji traci do Złotych Chłopaków już 10 punktów i jest na miejscu piątym. Chełmek zajmuje trzecią pozycję, która z pewnością go jednak nie satysfakcjonuje. Zobaczymy więc, który z zespołów się bardziej zmobilizuje. Chełmek, który w przypadku wygranej praktycznie zagwarantuje sobie podium czy Megalo, które ma jeszcze teoretyczne szanse na medal.

UWAGA! Osobami odpowiedzialnymi za przebieg rozgrywek będą sędziowie. Wszelkie pytania oraz wpłaty prosimy kierować do stolika sędziowskiego.

https://www.facebook.com/events/622046947900091/ - Weź udział w wydarzeniu na Facebooku!