12 kol. MSLF - harmonogram, zapowiedź.

W najbliższą niedzielę walczyć będzie tylko liga seniorska. Jest to już przedostatnia seria rozgrywek. Najciekawiej zapowiada się starcie Wygiełzowa i Fabloku. Jesli ci pierwsi wygrają zapewnią sobie triumf w rozgrywkach.Zapraszamy zawodników do gry, a kibiców na trybuny. Podczas całej kolejki przy stoliku sędziowskim mozna będzie zakupić losy na loterię. Przypominamy, że całośc zebranych środków zostanie przekazana na leczenie kontuzjowanego bramkarza futsalowego Fabloku U-18 Grzegorza Dębskiego!

http://ppnchrzanow.pl/mslf.html - Tabela MSLF

12 kolejka MSLF 11.02.2018 r.
15.50 Megalo - Architekci Piłkarstwa 21
16.40 Bodypak - Solidex
17.30 Wygiełzów - MKS Fablok Chrzanów
18.20 Błyskawica Myślachowice - Krisbud Trzebinia
19.10 Domove - MKS Trzebinia U-18
20.00 Evolite Monterzy 4744 - Protector
Pauza: MKS Trzebinia U-20

ZAWODNICY PAUZUJĄCY:

Michał Olszewik (Protector), Mateusz Domagała (Solidex)

Pierwszy mecz ma wyrażnego faworyta i jest nim Megalo. Miejmy nadzieję Architekci podobnie jak ostatnio zbiorą jednak szeroki skład i ambitnie powalczą dzięki czemu na boisku nie będzie aż tak jednostronnego pojedynku. Ciekawie powinno być w drugim meczu. Bodypak z pewnością spodziewał się lepszych wyników w tym sezonie. Solidex po fatalnym początku od sześciu kolejek jest niepokonany. Dla Solidexu, który będzie musiał sobie radzić bez pauzujacego za kartki Domagały będzie to ostatni mecz w sezonie. O 17.30 na parkiet wyjdzie Wygiełzów. Jeśli zespół wygra zapewni sobie triumf w lidze na kolejkę przed końcem. Fablok może namieszać. Wszystko zależy jednak od składu jakim przystapi do gry i jak zawodnicy będa odczuwali sparing na trawie, który rozegrają kilka godzin wcześniej. Miejsce na podium ma już pewne Krisbud, ale aby myśleć o drugiej pozycji musi wygrać z Błyskawicą. Ta nieraz sprawiła wiele problemów rywalom i zapewne teraz będzie podobnie. Zarówno Domove jak i MKS Trzebinia U-18 spisują sie poniżej oczekiwań. Mecz druzyn z dołu tabeli nie powinien być jednak nudny bowiem obie drużyny w końcu będą chciały zapunktować. Nudno nigdy nie jest w meczach Protectora. Warto więc zostać na hali do końca rywalizacji kiedy ten zespół zmierzy sie z pauzującymi ostatnio Monterami.

Przedstawiamy także harmonogram rozgrywek na 18 lutego.

12.00 Łazarskie Miami - MKS Trzebinia 2004 II

12.50 Golden Five - MKS Trzebinia 2004 I