1 kol. MSLF - wyniki, relacja, zdjęcia, video.

W niedzielę 12 listopada rozegrano pierwszą kolejkę Magic Sport Ligi Futsalu 2017/2018. Większośc spotkań była wyrównana, a kibice mieli okazję zobaczyć sporo bramek.

https://photos.google.com/share/AF1QipOMtz8hF-fRRBgQaJPIYPZsgBR4cL5rR1E8xvvE_zNmUQruX3-SNuss6mB2pHMHuQ?key=elpoSlJOeVdDSDlxcGxFemZDYmpVN3ZWa1R6MU93 - Zdjęcia z rozgrywek

Za nami pierwsza kolejka MSLF w sezonie 2017/2018. Pierwszym liderem został Wygiełzów, który pokonał 10-3 Domove choć do rywal w pierwszej połowie prowadził 3-1. Z upływem czasu Wygiełzów pokazał jednak siłę, a grą ofensywną kierował doświadczony Krzysztof Bartyzel. W innych meczach młody zespół Trzebini U-18 pokonał Proterctor 5-4, a gracze MKS U-20 zremisowali z opartym na doświadczonych zawodnikach (wcześniej grających w Pepesie i Antalyi) Bodypak. Młoda ekipa Solidexuu nie poradziła sobie z Megalo. Cateringowcy grali wąskim składem, ale przypomniał o sobie Łukasz Wierzba, który poprowadził zespół do zwycięstwa. Z historycznej wygranej może cieszyć Błyskawica Myślachowice, która pokonała Monterów 4744.

WYNIKI:

MKS Trzebinia U-18 - Protector 5-4 (2-1)

Jakub Skrzypek 2, Łukasz Sochacki, Karol Łubik, Filip Głowacz - Karol Górkowski 3, Michał Olszewik

Bodypak - MKS Trzebinia U-20 4-4 (2-3)

Radosław Dul, Piotr Walas, Maciej Saługa, Tomasz Grabiec - Fabian Borkowski, Paweł Piskorz, Daniel Prokop, Rajmund Raźniak

ŻK: Fabian Borkowski (MKS U-20)

Architekci Piłkarstwa - MKS Fablok Chrzanów 2-1 (1-0)

Wojciech Skwarczyński, Dawid Pluta - Rafał Chrząszcz

ŻK: Jakub Zieliński (AP 21)

Megalo - Solidex 4-1 (3-0)

Łukasz Wierzba 2, Szymon Knapik, Jakub Wilczak - Mateusz Domagała

ŻK: Krystian Bloch (Solidex)

Wygiełzów - Domove 10-3 (4-3)

Maciej Śliski 3, Tomasz Bieda 2, Mateusz Kasperczyk, Filip Zając, Krzysztof Bartyzel, Łukasz Krawczyk, Gerard Kapcia (sam) - Jakub Krzciuk, Oskar Szczurek, Jakub Jochymek

ŻK: Gerard Kapcia (Domove)

Błyskawica Myślachowice - Evolite Monterzy 4744 4-2 (4-2)

Wojciech Jedynak 2, Adrian Zybiński 2 - Kacper Siatka, Jakub Woźniak

ŻK: Kacper Siatka (Monterzy), Tomasz Małodobry (Monterzy)

http://ppnchrzanow.pl/mslf.html - Statystyki na stronie PPN Chrzanów (wyniki, tabela, strzelcy, kartki)

Najlepsza piątka kolejki: Miłosz Kocot (AP 21), Krzysztof Bartyzel (Wygiełzów), Adrian Zybiński (Błyskawica), Łukasz Wierzba (Megalo), Jakub Skrzypek (MKS Trzebinia U-18)

Najlepszym typerem wyników w typerze na FB został Miłosz Kocot. Dzieki temu został liderem klasyfikacji typera i wygrał Bodybox od firmy Bodypak. Wszelkie informacje na temat klasyfikacji typera można uzyskac o jego koordynatora Adama Skórzewskiego.

Odbyło się także losowanie nagród w loterii (film z losowania dostępny na profilu SChLF na FB). Upominki od sponsorów wygrali: Wojciech Śledziński, Kacper Kołodziejczyk i dwukrotnie Robert Kaczara. Po odbiór nagród zapraszamy w najbliższy weekend (w sobotę podczas el. MMP U-16 lub w niedzielę podczas MSMLF i MSLF). Zapraszamy do kupowania losów w loterii podczas następnych kolejek!