Zagraj w Pucharze Ligi MSLF 2019!

Przepraszając za mały poślizg zapraszamy drużyny uczestniczące w sezonie 2018/2019 w MSLF do udziału w Pucharze Ligi 2019, który zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę 24 lutego w chrzanowskiej hali sportowej. Zgłoszenia przyjmowane za pośrednictwem FB lub u kolegi Marcina Korzeniowskiego tel. 575906438 przyjmowane są do środy 20 lutego do godz. 18.00.

Kwota wpisowego, godziny oraz harmonogram zostaną podane w środę wieczorem w zależności od ilości zgłoszeń. W turnieju w składach drużyn mogą zagrać zawodnicy, którzy reprezentowali ich barwy w sezonie 2018/2019 oraz trzech zawodników testowanych (takich, którzy w drużynie nie grali).

Po turnieju o Puchar Ligi zostaną wręczone nagrody za sezon 2018/2019 Magic Sport Ligi Futsalu (godzina zostanie podana w środę wieczorem). Na rozdanie nagród zapraszamy WSZYSTKIE zespoły. Każda otrzyma nagrody za miniony sezon. Wręczonych zostanie także wiele nagród indywidualnych.