Oddaj głos w Chrzanowskim Budżecie Obywatelskim!

Od 25 maja do 15 czerwca można oddawać głosy na zadania, które przebrnęły etap formalny w Chrzanowskim Budżecie Obywatelskim. W tym gronie jest zadanie NR 1: Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w futsalu w kategoriach młodzieżowych. Tylko od WAS zależy czy otrzymamy środki na organizację fajnej imprezy futsalowej w Chrzanowie.

Głosować mogą tylko MIESZKAŃCY GMINY CHRZANÓW. Głosy można oddać na kartach do głosowania, które są w miejscach gdzie znajdują się urny do głosowania. Karty można wydrukować także w internecie oraz odebrać u działaczy Stowarzyszenia Chrzanowski Futsalu i MKS Fablok w Chrzanowie. U nich można zostawić także wypełnione karty z oddanym głosem na zadanie NR 1.

UWAGA! Głosować można tylko raz! Głosy oddane na dwóch kartach na nasze (lub inne zadanie) będą nieważne!

Punkty gdzie można głosować:

1. Urząd Miejski w Chrzanowie, Aleja Henryka 20, Chrzanów
2. Urząd Stanu Cywilnego, Aleja Henryka 30, Chrzanów
3. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Broniewskiego 4, Chrzanów
4. Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 10, Chrzanów
5. Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Filia Osiedle Kąty, ul. Śląska 74 b, Chrzanów
6. Szkoła Podstawowa Nr 5 im. ks. Michała Potaczały w Chrzanowie, ul. Fabryczna 23 a, Chrzanów
7. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Pawła II w Chrzanowie, ul. Dworska 5, Chrzanów
8. Szkoła Podstawowa Nr 8 im. z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie, ul. Pogórska 8, Chrzanów
9. Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Armii Krajowej w Chrzanowie, ul. Kardynała Wyszyńskiego 19, Chrzanów
10. Centrum Usług Socjalnych, Kolonia Stella 11, Chrzanów
11. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Balinie, ul. Jaworznicka 139, Balin
12. Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Luszowicach, ul. Stanisława Przybyszewskiego 6, Luszowice
13. Szkoła Podstawowa im Wojska Polskiego w Płazie, ul. Wiosny Ludów 2, Płaza
14. Szkoła Podstawowa Fundacji Viribus Unitis im. Św. Franciszka z Asyżu w Pogorzycach, ul. Karola Szymanowskiego 21, Pogorzyce.

Kartę do głosowania można pobrać tutaj: https://www.cdnbudzet.pl/gminy/chrzanow/download/1/Karta%20do%20g%C5%82osowania.pdf?WHG1

Informacje o projekcie: https://chrzanow.budzet-obywatelski.org/projekt/2943