Nowy sezon, nowe cele, nowe potrzeby!

Niespełna miesiąc temu zakończyliśmy rozgrywki Jubileuszowej X edycji Wakacyjnej Ligi Futsalu. Teraz przed nami kolejny sezon zimowy, który będzie inny niż dotychczasowe. Czeka nas sporo zawirowań organizacyjnych. Końcem roku działalność zakończy Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu, a od nowego roku futsalem będzie zarządzać najprawdopodobniej nowe stowarzyszenie. Międzyczasie zespoły z Chrzanowa powalczą w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Ze względu na sprawy formalne będą grać pod szyldem MKS Fablok Chrzanów, który wyraził chęć współpracy zarówno w tym zakresie jak i przy organizacji wszelakich rozgrywek futsalowych w Chrzanowie.

Czeka nas więc sporo pracy, sporo wyzwań. Z pewnością potrzebne będzie więc zaangażowanie zawodników, kibiców, nowych działaczy, włodarzy miasta oraz (na co liczymy) partnerów i sponsorów.

W tym roku planujemy organizację rozgrywek młodzieżowych w Chrzanowie (roczniki zostaną podane w przeciągu dwóch tygodni), powrót do organizacji ligi seniorskiej (dużo zależy od ceny za wynajem hali, a co za tym idzie wysokości wpisowego) oraz udział w MMP U-16, U-18 i U-20.

ZAPRASZAMY PARTNERÓW I SPONSORÓW DO WSPÓŁPRACY!

Proponujemy dwie formy wsparcia.

1. Comiesięczna wpłata kwoty 30 zł, 50 zł, 100 zł

2. Przekazanie danej kwoty, usługi lub produktu na dany cel wykorzystany na potrzeby udziału w MMP w futsalu lub organizacji rozgrywek w Chrzanowie

Partnerom i sponsorom oferujemy:

- Możliwość wywieszenia reklam w czasie rozgrywek oraz możliwość promocji danej firmy w czasie ich trwania

- Informacje sponsorskie umieszczane na naszej stronie internetowej oraz na FB

- Informacje przekazywane przez spikera podczas rozgrywek

- Umieszczenie logo na materiałach promocyjnych (plakaty, ścianki sponsorskie)

- Umieszczenie logo na sprzęcie sportowym zawodników uczestniczących w MMP w futsalu

- Z rozgrywek o Młodzieżowe Mistrzostwo Polski oraz rozgrywek Magic Sport Ligi Futsalu i Magic Sport Młodej Ligi Futsalu prowadzone są relacje, fotorelacje, relacje video, zamieszczane wywiady.

Wszelkich informacji można uzyskać u Adama Banacha tel. 514 563 420 oraz bananito@poczta.fm

Zapraszamy potencjalnych sponsorów do współpracy oraz zespoły, które byłyby zainteresowane grą w reaktywowanej lidze seniorskiej!