Finał WLF 2017 - ZAPRASZAMY!

Wszystkich zawodników oraz kibiców zapraszamy na sportowe podsumowanie wakacji czyli Turniej finałowy Wakacyjnej Ligi Futsalu 2017!
Finał zostanie rozegrany na boisku przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie w piątek 25 sierpnia od 10.00 do 13.00, a o 13.00 odbędzie się ceremonia rozdania nagród. O 12.00 na parkingu przy boisku pokaz jazdy na rolkach da natomiast Jaworzno Skating Group. Jeśli ktoś ma ochotę można wziąć własne rolki i pobrać lekcje od naszych gości!
KATEGORIA I:
MKS Trzebinia I 51 - żółto-czarne
MKS Trzebinia II 43 - żółto-czarne
Polana 42 - seledynowe
Leśne Ssaki 37 - czarne
KATEGORIA II:
Bongosy 48 - czerwone
Przepunchlina 35 - czerwone
Pussies Destroyers 33 - czarne
Uśmiech Komornika 30 - białe
KATEGORIA III:
Nieustraszeni 47 - czerwone
Lekko Spoceni 38 - białe
Na lajcie 37 - niebieskie
Niezorganizowani 31 -

INFORMACJE DLA DRUŻYN:
- Turniej finałowy odbędzie się w piątek 25 sierpnia dla wszystkich kategorii wiekowych
- Początek gier o 10.00. Zbiórka drużyn i otwarcie turnieju o godz. 9.50
- Każdą drużynę prosimy o grę w koszulkach w jednolitym kolorze (podane przy nazwach)
- Każda drużyna może mieć nieograniczoną ilość zawodników. Nagrody otrzymuje jednak max. 8 zawodników z drużyny, którzy grali regularnie podczas rozgrywek
- W finale moga grać tylko zawodnicy, którzy grali w danym zespole podczas eliminacji
- W finale za 1 miejsce można otrzymać 20 punktów, za 2 miejsce 16 punktów, za 3 miejsce 14 punktów i za 4 miejsce 12 punktów. Są one dodawane do punktów z eliminacji.
- Każdy uczestnik turnieju otrzyma poczęstunek od Firmy Cateringowej Megalo

- Każda drużyna proszona jest o wytypowanie jednego zawodnika do zabawy w Turbokozaka. Między meczami bramkarzy wszystkich drużyn prosimy o pomoc i bronienie w zabawie!