Eliminacje MMP U-20 - zapowiedź.

Zanim w poniedziałek 12 listopada zainaugurujemy futsalowy sezon w Chrzanowie dzień wcześniej rywalizację w eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Polski rozpocznie zespół MKS Fablok Chrzanów U-20.

Chrzanowianie trafili do grupy 5, która będzie rywalizować w Nowinach. Rywalami Fabloku będą gospodarze GKS Futsal Nowiny mający w składzie zawodników ogranych w 1 lidze futsalu, Elmar Jędrzejów oparty na graczach 4-ligowego Naprzodu Jędrzejów oraz będący niewiadomą UEK Kraków. Awans do finałów MMP U-20 w Bochni wywalczą dwie najlepsze drużyny.

Terminarz/wyniki
15:00 GKS Futsal Nowiny - Elmar Jędrzejów
16:00 Fablok Chrzanów - UEK Kraków
17:00 GKS Futsal Nowiny - UEK Kraków
18:00 Elmar Jędrzejów - Fablok Chrzanów
19:00 GKS Futsal Nowiny - Fablok Chrzanów
20:00 Elmar Jędrzejów - UEK Kraków

Chrzanowianie do rywalizacji przystapią w mocno zmienionym z poprzednm sezonem składzie. Z racji wieku w zespole nie zagrają Patryk Nędza, Dawid Madeja i Igor Borowicz. Kontuzje wyeliminowały Tomasza Kędziorę i Damiana Przepiórkę, a treningów nie podjęli Jerzy Dzierwa i Jakub Żegleń.

MKS Fablok Chrzanów U-20 powalczy w składzie: Adrian Pieczonka, Kamil Dzikowski, Adam Skórzewski, Krystian Bloch, Jakub Kita, Oskar Szczurek, Jakub Jochymek, Gerard Kapcia, Patryk Jaszczur, Marek Starzycki, Dawid Motyczko