5 kol. MSMLF, 4 kol. MSLF - harmonogram, zapowiedź.

5 kol. MSMLF, 4 kol. MSLF - harmonogram, zapowiedź.

W najbliższą niedzielę 9 grudnia zapraszamy do hali sportowej w Chrzanowie. Od 12 rozegrane zostaną cztery spotkania Magic Sport Młodej Ligi Futsalu, a następnie pieć pojedynków Magic Sport Ligi Futsalu. Serdecznie zapraszamy do kibicowania. Zachęcamy także do brania udziału w loterii. Losy tradycyjnie będa do zakupu przy stoliku sędziowskim. Jeden to cena 3 zł, a dwa za 5 zł. Do wygrania jak zawsze cenne nagrody!

Magic Sport Młoda Liga Futsalu
12.00 MKS Trzebinia 2004 I - MKS Trzebinia JS I
12.50 Kuce Football Club - MKS Trzebinia JS II
13.40 LKS Gang - MKS Trzebinia 2004 II
14.30 Solidex Junior - Buła i spuła
Promyk Bolęcin Junior - Magic Sport - przełożony
Pauza: Fablok U-16

Ciekawie zapowiada się pierwsze starcie kolejki. Juniorzy starsi Trzebini z pewnością będą musieli sporo się natrudzić aby pokonać swoich młodszych klubowych kolegów. Faworytem drugiego meczu są Kuce, ale zespół będzie musiał sobie radzić bez bramkostrzelnego Pniaka, który z powodu urazu nie zagra już do końca ligi. Faworytami meczów nr 3 i 4 są LKS Gang oraz Solidex Junior. Każdy wynik inny niż wygrana tych drużyn będzie niespodzianką.
Magic Sport Liga Futsalu
15.40 Zagórzanka Zagórze - MKS Trzebinia U-20
16.30 Wygiełzów - Promyk Bolęcin
17.20 Słodki Stół - Protector
18.10 Bodypak - Krisbud
19.00 Domove - Megalo
Pauza: Solidex

Po juniorach do rywalizacji przystapią seniorzy. Ciekawie powinno być szczególnie w dwóch ostatnich starciach. Krisbud zmierzy się z siłowo grającym Bodypakiem, a liderujące Domove stanie naprzeciw Megalo, które jak zawsze będzie opierać grę na sile ofensywnej Wierzby i Witonia oraz dobrej grze w bramce Ćwikły.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości