3 kol. MSMLF - harmonogram, zapowiedź.

W najbliższą niedzielę 25 listopada seniorzy odpoczywają. Zagrają za to zawodnicy młodej ligi. Na trybuny zapraszamy już od 8.30! Przypominamy także, że mecze są rozpisane tym razem co 45 minut. Nie ma więc czasu na rozgrzewkę na parkiecie! Prosimy także o szybsze wypełnianie sprawozdań.

- https://www.facebook.com/schfchrzanow/photos/a.1045724128851661/1952541478169917/?type=3&theater - TYPER na FB!

3 kolejka MSMLF, niedziela 25.11.2018 r.
8.30 Solidex Junior - MKS Trzebinia JS I
9.15 MKS Trzebinia JS II - Magic Sport
10.00 Promyk Bolęcin Junior - Kuce Football Club
10.45 Fablok U-16 - MKS Trzebinia 2004 I
11.30 LKS Gang - Buła i spóła
pauzuje: MKS Trzebinia 2004 II
Ciekawie zapowiada się pierwsze starcie kolejki. Liderujący MKS Trzebinia JS I zmierzy się z Solidexem Junior, który na inaugurację przegrał z Magic Sport by w drugiej kolejce rozprawić się z MKS 2004 II. Jeśli oba zespoły przystąpią do meczu w szerokich składach to zwycięstwo powinno rozstrzygnąć się dopiero w końcówce. Drugi zespół juniorów Trzebini na inaugurację przegrał z LKS Gang. Także teraz przed zawodnikami ciężkie zadanie. Ich rywalem będzie bowiem Magic Sport, który z pewnością nie będzie chciał pozwolić sobie na stratę punktów. Promyk pierwsze punkty już zdobył. Kuce jeszcze nie i z pewnością będą chciały to uczynić. Może być to więc pojedynek ofensywnych Krystiana Bigaja i Wojciecha Pniaka. Ciężkie zadanie czeka Fablok U-16, który zagra osłabiony brakiem bramkarza - Olafa Przewoźnika. Okaże się więc czy o wyniki zadecyduje doświadczenie czy młodzieńcza fantazja. Buła i spóła na razie dołuje w tabeli. Zespół z kolejki na kolejkę stara się dobrać nowych zawodników. O tym samym myśli jednak LKS Gang, który także ma mieć nowe twarze co raczej pomoże w pewnej wygranej.