3 kol. MSMLF, 4 kol. MSLF - harmonogram, zapowiedź, informacje.

Poniżej przedstawiamy ostateczny harmonogram na niedzielne zmagania podczas 3 kolejki Magic Sport Młodej Ligi Futsalu i 4 kolejki Magic Sport Ligi Futsalu. Prosimy się także zapoznać z ważnymi sprawami organizacyjnymi.

- https://www.facebook.com/schlfchrzanow/photos/rpp.1045140515576689/1524399737650762/?type=3&theater - LOTERIA! Wygraj koszulkę Górnika Zabrze i wiele innych nagród!

Niedziela, 03.12.2017 r.

Magic Sport Młoda Liga Futsalu

11.00 MKS Fablok Chrzanów 2003 – Łazarskie Miami

11.50 MKS Trzebinia 2004 II – MKS Trzebinia JM

12.40 Magic Sport – MKS Trzebinia 2004 I

13.30 Gucci Gang – Golden Five

Zawodnicy pauzujący:

Albert Ryska (Łazarskie Miami) - 1 mecz z 1 (CZK akcja ratunkowa)

Tradycyjnie ligę rozpocznie Fablok 2003, który po wygranej z Golden Five będzie chciał także zainkasować punkty z Łazarskim Miami. Goście zagrają bez pauzującego za czerwoną kartkę Alberta Ryski. Łazarskie ma szeroki skład, ale wiele będzie zależało czy w niedzielę znajdą się w nim wiodący zawodnicy tacy jak Celmer, Szumniak czy Łaski. Faworyta nie trudno wskazać w drugim meczu gdzie juniorzy młodsi MKS Trzebinia z pewnością pokonają MKS Trzebinia 2004 II. Młodzi zawodnicy z pewnością będą jednak gryźć parkiet. Podobnie będzie w kolejnym meczu. "jedynka" rocznika 2004 z Trzebini zmierzy się z Magic Sportem. Będzie więc to pojedynek szerokiego i młodego składu z tym wąskim, ale bardziej doświadczonym. Magic Sport zagra osłabiony brakiem kontuzjowanego Klechowskiego. Ochotę na utrzymanie się na czele tabeli z pewnością ma Gucci Gang. Zespół jest z pewnością faworytem w starciu z Golden Five. Obie drużyny dysponują wąskim składem, ale gracze Gucci Gangu prezentują większe umiejętności czysto piłkarskie.

Magic Sport Liga Futsalu

14.40 Architekci Piłkarstwa 21 – Wygiełzów

15.30 Evolite Monterzy 4744 – Bodypak

16.20 MKS Fablok Chrzanów – MKS Trzebinia U-20

17.10 Solidex – Krisbud Trzebinia

18.00 Megalo – MKS Trzebinia U-18

18.50 Błyskawica Myślachowice - Protector

Architekci Piłkarstwa 21 do spotkań (poza 1 kolejką) przystępują w wąskim składzie. Jeśli się to nie zmieni z pewnością będą mieli ciężko aby pokonać liderującą ekipę Wygiełzowa.Monterzy sprawili niespodziankę pokonując Krisbud. Tym razem w starciu z Bodypak też nie są na straconej pozycji. Ważna dla wyniku będzie dyspozycja bramkarzy obu drużyn. Ciekawie zapowiada się mecz nr 4. Fablok po porażce z Domove musi wygrać aby myśleć o górnej połówce tabeli. Podobne cele ma z pewnością Trzebinia U-20. Będzie jej jednak trudniej bowiem do Krisbudu odchodzi Paweł Piskorz. Wraz z nowymi kolegami "Pikol" zmierzy się z Solidexem, który zamyka stawkę. Największą bolączką zespołu jest wąska kadra co z pewnością nie pomoże i tym razem. Trzecia w tabeli Trzebinia U-18 zagra z Megalo, które ostatnio po szalonym meczu zremisowało 7-7 z MKS-em U-20. Cateringowcy są faworytem i muszą wygrać jeśli chcą walczyć o wygranie ligi. Protector do gry przystąpi po tygodniu przerwy. Jeśli myśli o punktach musi zatrzymać Zybińskiego, który sprawia najlepsze wrażenie na początku sezonu w barwach Błyskawicy.

WAŻNE:

- Podczas 4 kolejki MSLF zespoły, które nie wpłaciły całości wpisowego muszą to uczynić u organziatora rozgrywek. Całość wpisowego wynosi 1400 zł.

- Transfer zawodnika z druzyny do drużyny wymaga zgody poprzedniej drużyny. W MSMLF dodatkowo u organizatora trzeba wnieść opłatę 30 zł, a w MSLF 50 zł.

- Pauza zawodników w MSMLF i MSLF nastepuje po 3 i 6 żółtej kartce (1 mecz) oraz po czerwonej kartce. W przypadku akcji ratunkowej jest to 1 mecz. W innych przypadkach 2 mecze. Jeżeli czerwona kartka została pokazana za wybitnie niesportowe zachowanie dodatkowo należy płacić karę finansową w wysokości od 50 do 100 zł (w zależności od przewinienia)

- Przypominamy aby po wyjściu z szatni klucze od szatni zostawiać w drzwiach! Prosimy pamiętać aby nie zabierać klucza ze sobą!