Zostań członkiem "drużyny" sponsorów WLF 2016!

Wakacyjna Liga Futsalu 2016 i Magic Sport Cup już za nieco ponad miesiąc. Zespoły kompletują więc składy. My także szukamy chętnych do pewnej drużyny. To drużyna partnerów i sponsorów naszych rozgrywek. W chwili obecnej liczy 16 zawodników, którymi są:

- Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu
- Zarząd Obiektów Powiatowych
- Starostwo Powiatowe w Chrzanowie
- Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chrzanowie
- Salon Sportowy Magic Sport
- Fotograf Marcin Niedośpiał
- Studio Fryzjerskie RETRO - Aneta Ciesielska
- Firma Cateringowa Megalo
- Sztab trenerski reprezentacji Polski w piłce nożnej
- Silver Service - profesjonalne usługi sprzątające
- Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej Przełom
- Chrzanowska Telewizja Lokalna
- Agencja Reklamowa Marmus Design z Libiąża
- Mateusz Wdowiak - zawodnik Cracovii Kraków
- Grzegorz Tomasiewicz - zawodnik Arki Gdynia
- Arena gry.pl

Nie będziemy jednak jak Adam Nawałka. Nie skreślimy nikogo przed wielką imprezą! W naszej drużynie znajdzie się miejsce dla każdego i to każdego w podstawowym składzie!

Zapraszamy więc wszystkie osoby, firmy oraz instytucje do dołączenia do grupy partnerów i sponsorów Wakacyjnej Ligi Futsalu i Magic Sport Cup. Nam jako organizatorom przyda się każda, nawet najmniejsza pomoc. Zapewniamy, że trafi ona do uczestników rozgrywek czyli w głównej mierze młodzieży z powiatu i okolic.

W zamian za okazane wsparcie oferujemy oczywiście promocję na naszej stronie internetowej, na naszym profilu na FB oraz w utworzonym wydarzeniu. Logo partnerów i sponsorów umieszczone będzie także na plakatach oraz banerze wywieszonym na obiekcie (na zdjęciu baner sprzed roku). Informacje o sponsorach będą także wygłaszane przez spikera, a wszyscy na zakończenie rozgrywek otrzymają specjalne podziękowania.

W razie zainteresowania nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt z działaczami Stowarzyszenia Chrzanowska Liga Futsalu Jakubem Zielińskim tel. 509 453 877 i Adamem Banachem tel. 514 563 420 bananito@poczta.fm.

Wakacyjna Liga Futsalu to najpopularniejsze i najliczniej obsadzone amatorskie rozgrywki wakacyjne w regionie, w których co roku bierze udział kilkadziesiąt zespołów, a w nich prawie 400 zawodników. Rywalizacja (w tym roku już DZIEWIĄTA EDYCJA) odbywa się w trzech kategoriach wiekowych: szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Udział w rozgrywkach jest bezpłatny.W każdej kategorii wiekowej rozgrywane sa turnieje eliminacyjne. Punkty za miejsca w nich są sumowane i cztery najlepsze drużyny w każdej kategorii wiekowej grają w turnieju finałowym pod koniec wakacji. Rywalizacja toczy się na boisku ze sztuczna trawą przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie.

Magic Sport Cup zostanie rozegrany po raz pierwszy. To ukłon w stronę zawodników, którzy ze względu na wiek nie moga już wystepować w WLF. Jednodniowy turniej zostanie rozegrany 16 lipca na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Wysyzńskiego w Chrzanowie. Drużyny wpłacaja symboliczne wpisowe w wysokości 150 zł.