Zastanwik i Lasik w seniorskiejj reprezentacji Polski! (wywiad)

Bardzo dobre wieści spłynęły dzisiaj z PZPN. Dzięki dobrym występom podczas spotkań w Portugalii powołanie na zgrupowanie seniorksiej kadry od Andreii Bucciola otrzymali Kamil Lasik i Mikołaj Zastawnik. Młodzi gracze Wisły Krakbet będą mieli okazję trenować od 1 do 5 marca w grupie 21 zawodników, z których zostanie wybrana czternastka na eliminacje ME w Krośnie. W gronie powołanych jest także oczywiście jeden z partnerów SCHLF - Paweł Budniak.

- Kamil i Mikołaj są zawodnikami kluby ekstraklasowego – Wisły Krakbet. Nie raz pojawiali się w meczach ligowych na parkiecie. Zostali powołani na konsultację kadry seniorów ponieważ to dla nas kolejny sprawdzian zawodników nie tylko pod kątem zbliżających się eliminacji ME w Krośnie, ale także w dalszej perspektywie kształtowania kadry. W Bielsku planujemy treningi taktycznie i to będzie dobra okazja aby sprawdzić ich poziom na tle bardziej doświadczonych zawodników – powiedział trener reprezentacji Polski w futsalu Andrea Bucciol.

- http://przelom.pl/16337-zastawnik-wpadl-w-oko-trenerowi.html - Wywiad na stronie Przełomu z Mikołajem Zastawnikiem o powołaniach oraz występach w Portugalii