Zapraszamy na 4 kolejkę WLF! - informacje.

Wszystkich kibiców i zawodników zapraszamy po krótkiej przerwie na czwartą kolejkę Wakacyjnej Ligi Futsalu 2015. Zapraszamy do udziału nie tylko drużyny, które walczą o najwyższe miejsca, ale także te, które traktują udział w lidze jako dobrą zabawę. Liczymy bowiem na podtrzymanie dobrej frekwencji. Rywalizacja jak zawsze na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie.

Kategoria II czwartek 30 lipiec godz. 10.00 (zapisy do 9.45)

Kategoria I piątek 31 lipiec godz. 9.00 (zapisy do 8.50)

Kategoria III piątek 31 lipiec godz. 11.00 (zapisy do 10.45)

Przypominamy, że cały czas można dopisywać do składów nowych zawodników, którzy nie grali jeszcze w lidze w danej kategorii wiekowej. Mogą dołączyć także nowe drużyny. Przypominamy także o zakazie transferowym. Wprowadzamy jednak małe udogodnienie. Zawodnicy, którzy zmieniali swoje drużyny (np. raz ich zespół się nie zebrał) mogą WRÓCIĆ do pierwszej drużyny!

Tradycyjnie będzie można podczas rywalizacji wygrać pizze ufundowaną przez pizzerię Bella Napoli. Szczegóły w środę i czwartek na naszym Facebooku. https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Chrzanowska-Liga-Futsalu/240736982640116