Zapowiedź finału WLF 2016 (video)

WAŻNE INFORMACJE PRZED FINAŁEM WLF 2016!
- Zbiórka wszystkich drużyn godz. 9.50
- Początek rywalizacji godz. 10.00.
- Początek uroczystości zakończenia ligi i rozdania nagród godz. 13.00
- Drużyny mogą korzystać jedynie z zawodników, którzy byli w ich składach podczas turniejów eliminacyjnych
- Nagrody rzeczowe przysługują zawodnikom, którzy brali udział w więcej niż połowie turniejów podczas WLF 2016 (podają ich kapitanowie)
- Czas meczu 1 x 16 minut
- Podczas finału będzie prowadzona klasyfikacja na najlepszego strzelca w każdej kategorii wiekowej
- Podczas finału będzie organizowany konkurs TURBOKOZAKA WLF 2016 (prosimy każdą drużynę o wyznaczenie jednego zawodnika do zabawy). Prosimy także bramkarzy, którzy nie będą grali w danym momencie o pomoc w bronieniu w czasie konkursów.
- Od godz. 12.00 będzie wydawany poczęstunek od Firmy Cateringowej Megalo
- Nie istnieje możliwość wymiany otrzymanych nagród (taka jedynie pomiędzy uczestnikami ligi)
- Każda drużyna będzie proszona do zdjęcia pod banerem Wakacyjnej Ligi Futsalu

- Punkty w finale liczone są podwójnie. 1 miejsce -20, 2 miejsce - 16, 3 miejsce - 14, 4 miejsce - 12 i dodawane do tych zdobytych w eliminacjach. Przy równej ilości punktów o wyższym miejscu decyduje wyższe miejsce w finale.