Zapowiedź 3 i 4 kolejki MSMLF i MINi MSMLF

W najbliższy weekend 15-16 listopada czeka nas w Chrzanowie spora dawka futsalowych emocji. Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań. W oba dni będziemy rywalizować zarówno w MSMLF jak i MINI MSMLF.

Sobotnie mecze typował i analizował Mateusz Domagała, który z powodu kontuzji wciąż nie może prezentować swoich umiejętności na parkiecie.

Sobota, 15.11.2014 r.

13.00 Solidex Junior – LKS Promyk Dan-Rem Bolęcin TYP: 1

Solidex powinien wygrać ten mecz ponieważ mimo wąskiego składu ma bardziej doświadczonych zawodników. Promyk cały czas się uczy i mimo iż powinien ustrzec się tak wysokiej porażki jak w ostatnich kolejkach na punkty będzie musiał jeszcze czekać.

13.50 Złote Chłopaki – Nadwiślanin Gromiec TYP: X

Jeśli bym nie miał kontuzji zapewne grałbym w Złotych Chłopakach także ten zespół jest mi bliski. Zabraknie także piłkarzy ręcznych takich jak Górkowski, Jeleń czy Olszewik dzięki czemu Gromiec może sprawić niespodziankę i zdobyć pierwsze punkty. Myślę, że to może być taki czarny koń, który urwie nie jednemu punkty.

14.40 Megalo – UKS II LO TYP: 1

W Megalo zabraknie najprawdopodobniej Lamenta i Sidora, Mają jednak na tyle wyrównany i mocny skład, że ich nieobecność nie powinna wpłynąć niekorzystnie na wynik. UKS II LO dobrze wystartował, ale tym razem będzie musiał zaznać gorycz porażki. Bicie mistrza nie jest bowiem takie proste.

15.30 Antalya Junior – MKS Fablok Chrzanów 2001 (MINI) TYP: 1

W tym meczu wynik może być tylko jeden i będzie to zwycięstwo Antalyi. Młodzi gracze MKS-u dopiero się uczą i jeżeli Antalya nie zlekceważy rywala to mimo mojej nieobecności przewiduję wynik dwucyfrowy.

16.20 KS Chełmek – Zagórzanka Zagórze 16.20 TYP: 2

Zagórzanka lubi zaskoczyć jak w ubiegłym roku kilkakrotnie. Chełmek jest mało ograny na hali i jeżeli nie zbierze szerokiego składu to zespół z Zagórza może pokusić się o zwycięstwo i pierwsze punkty w sezonie.

17.10 Antalya Junior – KKG Trzebinia TYP: 1

W pierwszych minutach będzie zacięty mecz, ale z upływem czasu Antalya przejmie inicjatywę i wygra mecz. Jeżeli zagra Zastawnik to będzie wielkie zmartwienie drużyny Michała Kulińskiego, bo Miki powoli wraca do formy o czym świadczy debiut w tym sezonie w ekstraklasie w miniony poniedziałek.

18.00 Cool Sport – MKS Krisbud Trzebinia-Siersza 99 (MINI) TYP; 2

Cool Sport przegrał z zawodnikami MKS-u Fablok 2000 i nie inaczej powinno być tym razem z rywalami z rocznika 99. Ci narazie pokazują się z bardzo pozytywnej strony i powinni pewnie zainkasować punkty choć derby rządzą się swoimi prawami.

18.50 MKS Krisbud Trzebinia-Siersza 98 – MKS Fablok Chrzanów 98 (MINI) TYP: X

W tym meczu typuje remis, ale nie zdziwię się także jeżeli o zwycięstwie jednej z drużyna zdecyduje jakiś gol w końcówce spotkania. MKS Fablok przegrał ostatnio z Antalyą i potrzebuje wygranej aby pozostać w czubie tabeli.

19.40 MKS Krisbud Trzebinia-Siersza 97 – Żarki TYP: 2

Żarki są zespołem przeciwko, któremu się źle gra. Krisbud będzie kontrolował ten mecz, ale przypuszczam, że jakieś błędy obrońców czy kontry pozwolą Żarkom zdobyć bramki i wygrać ten mecz.

Niedziela, 16.11.2014 r.

13.00 LKS Promyk Dan-Rem Bolęcin – Antalya Junior

13.50 Antalya Junior – MKS Krisbud Trzebinia-Siersza 98 (MINI)

14.40 MKS Fablok Chrzanów 2001 – MKS Fablok Chrzanów 2000 (MINI)