zamknij reklamę

WLF 2017 - Zapraszamy! Informacje i regulamin

WLF 2017 - Zapraszamy! Informacje i regulamin

Zapraszamy do udziału wszystkich potencjalnych zawodników w X edycji Wakacyjnej Ligi Futsalu!

• System rozgrywek w każdym turnieju eliminacyjnym jest ustalany w dniu zawodów, w zależności od ilości zespołów

* Turnieje eliminacyjne odbywają się zgodnie z harmonogramem podanym na plakacie. Data turnieju finałowego zostanie podana w sierpniu

* Początek turniejów: W kategorii II godz. 10.00 (zapisy do 9.45), w kategorii I godz. 9.00 (zapisy do 8.50), w kategorii III godz. 11.00 (zapisy do 10.45)

* Rozgrywki odbywają się na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie (przy II LO, ZS nr 2 w Chrzanowie) - łatwe dojście ze stacji PKP, przystanków ZKKM i busów.

* Obowiązuje obuwie halowe, turfy lub lanki. 

• W każdym zespole na boisku przebywa 5 zawodników (4 w polu + bramkarz)

• W II kategorii nie mogą grać zespoły, w których składzie podczas danego turnieju nie ma przynajmniej dwóch zawodników z roczników 2001-2003

• W III kategorii nie mogą grać zespoły, w których składzie podczas danego turnieju nie ma przynajmniej dwóch zawodników z roczników 1997-2000 

• Każdy zespół wpisuje skład swojej drużyny na listę zgłoszeń – ilość miejsc nieograniczona (nagrody otrzymują jednak tylko zawodnicy, którzy regularnie uczestniczyli w rywalizacji). Jeżeli podczas kolejnych turniejów do drużyny dochodzą nowi zawodnicy jest obowiązek dopisania ich na listę zgłoszeń 

• W ciągu trwania WLF istnieje możliwość dokonania jednego transferu. Zawodnik, który przejdzie do innej drużyny nie ma jednak możliwości powrotu do poprzedniej. O przejściu musi być poinformowany organizator (Adam Banach). Musi on wyrazić zgodę na transfer. Jeśli uzna, że zabiegi takie mają charakter niesportowy zgoda nie zostanie udzielona (np. nagłe przejście kilku zawodników do innej drużyny lub przejście w ostatnim momencie rozgrywek). Organizator w każdym momencie rozgrywek może poinformować o zatrzymaniu możliwości dokonywania transferów. Do jednej drużyny może dojśc maksymalnie trzech zawodników, którzy grali wcześniej w innych zespołach w tej samej kategorii wiekowej.

• W każdym turnieju eliminacyjnym zespoły otrzymują punkty za odpowiednie miejsca. 1 miejsce – 10 p., 2 miejsce – 8 p., 3 miejsce – 7 p., 4 miejsce – 6 p., 5 miejsce – 5 p., 6 miejsce 4 p., pozostałe miejsca – 3 punkty • Cztery zespoły, z największą ilością punktów w każdej kategorii wiekowej awansują do turnieju finałowego. W przypadku równej ilości punktów drużyn z miejsc 4 i 5 o wyższej lokacie decyduje większa ilość wyższych miejsc w turniejach eliminacyjnych.

• W turnieju finałowym punkty są liczone podwójnie. O ostatecznej kolejności w Wakacyjnej Lidze Futsalu 2017 decyduje suma punktów z turniejów eliminacyjnych oraz turnieju finałowego. W przypadku równej ilości punktów zdobytych przez dwa zespoły decyduje wyższe miejsce w turnieju finałowym.

• W rozgrywkach obowiązują przepisy gry w futsal (z wyłączeniem przepisu o podwójnym podaniu do bramkarza i fauli akumulowanych). Obowiązują kary minutowe (1 lub 2 min oraz czerwone karki)

• W miarę możliwości drużyny prosimy o posiadanie koszulek w tym samym kolorze

• Każda z drużyn wyznacza kapitana, który jest odpowiedzialny za zachowanie drużyny. W przypadku złego zachowania poszczególnych graczy organizatorzy mogą zawiesić ich w prawie do uczestnictwa w rozgrywkach lub wykluczyć dany zespół.

• Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione przez zawodników na terenie obiektu sportowego (organizator nie zapewnia szatni, natrysków oraz napojów).

• Drużyna odpowiada za porządek w miejscu, które zajmuje podczas rozgrywek. Za brak pozostawienia porządku organizatorzy mogą odjąć drużynie punkty w klasyfikacji generalnej.

• Drużyna, która wygrywa dany turniej eliminacyjny pomaga przy sprzątaniu obiektu ze sprzętu organizatorom

- Wszelkie informacje na temat Wakacyjnej Ligi Futsalu na bieżąco na stroniewww.schlf-chrzanow.futbolowo.pll oraz na Facebooku Jeżeli ktoś ma jakieś pytania prosimy je kierować do Adama Banacha na FB lub mailowo bananito@poczta.fm 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości