Północ zagrała po latach (relacja, zdjęcia)

W chrzanowskiej hali sportowej odbyła się impreza, w której glównymi aktorami byli gracze Północy Chrzanów. Trzon drużyny twaorzyli gracze zdobywający w 1990 r. tytuł Mistrza Polski w futsalu. Po 26 latach spotkali się ponownie aby powspominać dawne czasy. Północ wzmocniona, kilkoma młodszymi graczami związanymi także z klubem w póxniejszym czasie po emocjonującym pojedynku zremisowała 5-5 z Reprezentacją Polski +35 w futsalu.Po początkowym prowadzeniu kadry zespół Północy wziął się do odrabiania strat w czym duża zasługa całej trójki świetnie interweniujących bramkarzy. W końcówce sukces przyniósł manwer z wycofaniem bramkarza i gola na 5-5 zdobył Bogucki.

https://picasaweb.google.com/100540170681921533976/MeczPoNocChrzanowOldbojeReprezentacjaPolski3502042016R - Zdjęcia z imprezy

Północ Chrzanów - Polska +35 5-5 (0-3)

1-3 Damian Seręga (26), 2-3 Damian Seręga (28), 3-3 Damian Seręga (31), 4-4 Artur Oczkowski (43), 5-5 Jan Bogucki (48)

Północ: Jakub Zieliński, Bogdan Zemanek, Kamil Zemanek - Piotr Stach, Artur Oczkowski, Piotr Orlicki, Zbigniew Pawela, Grzegorz Ferdek, Szymon Ferdek, Jan Bogucki, Grzegorz Kargula, Grzegorz Biśta, damian Seręga, Piotr Matyaszewski, Jerzy Majeran, Paweł Milcz, Mariusz Kurek, Przemysław Seręga

Polska: Porwet, Formicki, Musiał, tryfanów, Krzystyniak, Pierzchała, Kostarczyk, Cierpiński, Pisarski, Anioł, Żak, Kubanek, Kasiński, Olszewski

Podczas spotkania pokazy taneczna dała grupa JUST DANCE, która prowadziła także zbiórkę pieniędzy na wyjazd na międzynarodowy festiwal tańca w Czechach. kibice oraz zawodnicy chętni wrzucali pieniądze do puszek.

Wcześniej na patkiet wybiegli zawodnicy Polskiego Stowarzyszenia Osób z Upośledzeniem Umysłowym i miejscowa drużyna z Fundacji im. Brata Alberta. Spotkanie zakończyło się wynikiem 12-1 dla PSOUU ale nie zmienia to faktu, że grające piłkarki i piłkarze obu drużyn zostawili w meczu wiele serca walki i entuzjazmu

Nastepnie dzięki bramce w ostatnich skeundach pojedynku orliki UKS Fablok Chrzanów pokonali 5-4 rówiesników z Górnika Libiąż.